Neklidné novorozeně, dělám něco špatně?

kiikis
16. kvě 2014

Dobry den, chtela bych poprosit o nazor, radu ci uklidneni. jsem prvorodicka, ziji daleko od rodiny a mam 10denni holcicku. po porodu nas pustili hned druhy den, takze jsem byla hozena do vody. o detech takhle malinkych jsem si myslela, ze jen spi a ji a krici jen do te doby, nez se nakrmi. nase holcicka place porad. pres den sama nespi, musim ji dat do satku a byt tak s ni cely den, aby spala. po kojeni sice vytuhne, ale tak 5-10 minut a pak zase spusti plac, mnohdy ani kdyz lezi na nas nepomuze. v noci zavinujem, usina u prsa u me a spi cca 3hod intervaly, coz nam pomaha, ale se svetlem (5rano) se budi a uz neusne, takze zase satek...s kojenim problem neni...delam neco spatne?

drosea
12. čer 2014

@kiikis a to jí necháváš spát? nebudíš? Mě spí taky od 23 do 5, ale asi by se měl budit na krmení, ale když to je jediný čas, kdy je klid a já můžu spát. Přítel vždycky odpoledne vezme malýho na procházku, takže to si můžu odpočinout, a venku v kočárku to má rád. Včera to byl andílek- papal, spinkal, nebrečel a dneska je to zase jenom o breku a krmení po 20ml každou hodinu. Jak jsem si včera odpočinula a myslela si bláhově, že už to bude dobré, že jsem už přišla na to, co a jak.

terezas4
12. čer 2014

nečetla jsem příspěvky 😉, první dcera se prvním půlrokem vyloženě proplakala, děláš vše správně, poslouchej miminko, pokud chce být co nejvíce u tebe v šátku, dopřej jí to, stejně tak se zklidní u kojení, klidně každou půl hodinu, masírovat bříško, cvičit s nožičkama a nosit a mazlit, všechno ostatní počká i muž se na chvíli uskromní, určitě to pochopí 😉 , ten čas je strašně krátký, za chvíli bude převracet oči v sloup až jí budeš chtít dát pusu 😀

kaca123456
10. črc 2014

dobry den chela bych vedet co mam dela diz moje holcicka nespi uz 6den ale spi po hodinka nekdy 2hony dene tak uz nevim co mam delat skousela jsem ji predelat spany ale furt to je stejny jeji18mesicu dekuji...