Neklidné spaní u novorozence. Co říkáte?

strasidelko
23. pro 2019

Ahojky všem.
Máme doma dva měsíce miminko a od začátku divné spí.

Musíme ji svazovat na noc protože jinak neusne a to jo musíme uhoupat sama od sebe neusne ani za mák

Je to boj hodinu dvě uspavam a pak hidinku spím a krmeni a znovu. Šílený.

Je mi divny ze třeba usne a najednou jak kdyby ji neco zabolelo a začne hystericky rvát.
Navíc kaka tak jednou za tři čtyři dny. Je na umělém mleku. Mám docela strach co ji je.

Dr ze je to normální já nevím

priscilla90
23. pro 2019

Radu nemám, ale máme to úplně stejně. Jsme na UM, spanek nic moc, když už usne, za chvíli se znova krmí. Spí max 10 minut a zas se budí.... Nás ale kadi denně.... jsou mu taky dva měsíce. Tak třeba někdo poradi.... kdyžtak aspoň neboj, nejsi v tom sama. 🙂

anrokop
23. pro 2019

Nemá prdíky? Může mít po um. V Benu lékárně jsem malému kupovala Balonix med a opravdu pomohl a měli jsme klid, je to pro miminka dát po každém krmení a je to jen na uvolnění plynů nic jiného to nedělá dávají i v nemocnici při hospitalizaci miminkům.

alishka111
23. pro 2019

@strasidelko no vlastně to normální je... Některé děti potřebují kontakt víc, než jiné, zkusila bych ji neodkládat a spát s ní, klidně v náručí. Možná se vzbudí, když zjistí že už není u Vás. Osobně už zastávám názor, že pokud jde o spaní, když miminku dám co chce, tak ono tím dřív dá mě co chci já ;) Dcerka od mala spala ve své postýlce, bála jsem se mít ji u sebe, a i v pěti letech špatně usíná a často se budí a potřebuje utešit, ale mladší syn už strávil několik prvních týdnů spící doslova na mě a od roka usíná v klídku sám a spí celou noc...

strasidelko
autor
23. pro 2019

@priscilla90 tak jsem rada ze nejsem sama. Jen je mi divny ze kadi takhle divné. Zacpu nemá to ne, ale zda to není nic vazneho. Dr říkala ze ne. Navíc má pořad žloutenku