Neklidný spánek u 3měsíčního syna

kacer12
7. dub 2019

Ahoj, koukám zde po všech možných diskusích, ale nikde jsem nenašla to co hledám, natož odpověď.
Tak snad nevadí za otevření nové.
Mám chlapečka za týden mu budou 3 měsíce.
Máme pravidelný rituál 20h jde spát do postýlky a v 7:30 vstává. Je na UM a budí se na jídlo jen jednou v noci. Nedělá mu problém vydržet až do rána.
Je ale neustále vzhůru, hází hlavou ze strany na stranu a máchá rukama a mlátí se v obličeji. Uklidní se jedině když mu dám dudlík a "zadělám" ruce pod peřinu. A takhle to je třeba 4x do hodiny. A hlady to není. Takže se nevyspime stejně nikdo. Máte prosím někdo radu či zkušenost?? Jsem zoufalá, nevím co to může být, jinak by bylo neuvěřitelný 3 měsíční dítě spát celou noc 😊 děkuji za pomoc.

lnk84
7. dub 2019

@kacer12 Nám na toto pomáhá bilý šum.. Nějak ho to uklidňuje a já taky neslysim každý jeho pohyb, tak spím také lépe. Pouštím ho na youtube na mobilu.

ah1234
7. dub 2019

Skúsila si zavinovať ?

kacer12
autor
7. dub 2019

@ah1234 ano, jenže v tom vydrží jak kdy. Je naštvaný a protivný, když si nemůže kopat(to ho zase trápí prdiky a kopání mu pomáhá) takže se v tom hrozně kroutí. Aspoň teď mu zadelavam tou zavinovačkou ruce a nohy volné, ale i tak...

kacer12
autor
7. dub 2019

@lnk84 také mu ho pouštím, má v postýlce plyšáka a když potřebuji déle, pouštím YouTube

alubif
8. dub 2019

@kacer12 nasemu malému budou taky za týden 3m a je na um. Já teda zavinuju do plinky a dávám do spacího pytle se zavázanými rukávy. Takže když se vymota z pliny nemůže šermovat rukama díky pytli. Taky sebou mlátí vždy ale po tom nočním jídle, kdy už začínají nad ránem pracovat víc střeva a tak si myslím, že je to tím, že má citlivější zažívání. Navíc je ani ne týden po dobráni ATB....

veronikamullerova
8. dub 2019

My zavinujeme pouze ručičky taky s nimi náš 3 měsíční hází až se vzbudí ale jenom v noci chodíme spát v 8 nakrmim zamotam ho do deky (nemám velkou plenu) a spodek nechám volný a je klid 😉

krisatko
8. dub 2019

Mě malá lépe spí na břiše. Zkoušela jsi?