Nemá se u čeho stavět. Máte nápad?

hyriska
23. čer 2011

Ahoj, potřebovala bych radu. Máme 9.ti měsíčního chlapečka a ten se začal stavět. Akorát mám pocit, že nemá u čeho. Max. v postýlce o šprucle, ale tam ho dáváme jen na spinkání. Jinak nemáme v obýváku nic, za co by si pomohl. Nemáte nějaký nápad???

boruuvka
23. čer 2011

@hyriska předpokládám, že běžné vybavení obývacího pokoje - jako je gauč, stolek a ostatní věci máte, takže přesně o tohle se začne stavět 🙂 Moje malá si po čtyřech dolezla třeba ke stolku a chytla se ručičkou nahoře o desku a šup byla na nohou.

hyriska
autor
23. čer 2011

No já jsem právě přemýšlela, jestli nekoupit nějaký to aktivní chodítko, že by se o to mohl postavit....ale nevím.

berenika39
23. čer 2011

@hyriska nech brouka žít. až bude čas, najde vždycky něco. ted to zatím zkouší, hledá. až bude na to mít dost šikovnosti a síly, postaví se i jen u zdi, u nohy stolu, nic mu nepodsouvej. btw, to chodítko mu ujede 😒

boruuvka
23. čer 2011

@hyriska žádný chodítko nekupuj. Na všechno má dost času. Hlavně, že pěkně leze po čtyřech. Zachvíli na to přijde sám.

weri1
23. čer 2011

náš Beník se staví o vše, o stolek, o gauč, o komodu, vytáhne si šuplík a šup a už stojí, o židli, on se staví i u zdi, kde se nemá za co chytit, fakt kolikrát koukám, kde všude stojí...