Nemaskuju dceři dudlíkem hlad, žízeň? Nedá bez něj ránu

lisounek
15. pro 2008

ahojky mam doma mimco, ktere neda bez dudliku ani ranu (tedy temer..je fakt, ze postupem casu je to lepsi a lepsi, treba kdyz si s nami hraje nebo povida - tj. vydava nejake zvuky, tak ho mit nemusi 🙂), ale jinak pri spani v noci i pres den je to nepostradatelny doplnek...chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti a popr. rady nerada bych mela doma nejakeho zavislacka, ikdyz ted me tento problem tolik nepali, jelikoz nasi holcine je neco malo pres 3 mesice...myslim, ze dudlik je v podstate normalni vec (ackoliv asi pro jak ktere dite, jelikoz jsou i takove deti, ktere dudlik absolutne nezajima)..ovsem kdyz ji nahodou v noci vypadne a zrovna prilis tvrde nespi, tak to je problem...a nekdy v noci ma i chvilky, kdy ho proste plive porad a ja jsem porad v polospanku a dudlik jen nahazuji a nahazuji...je mozne, ze by mohla mit hlad?? No ale nektere noci jsou uplne v pohode a dam dudlik a ona okamzite spi dal. Mam jen obavy, abych ji treba dudlikem nemaskovala hlad, zizen ci tak..no ale mam pocit, ze spis zjisti, ze ho nema a potrebuje se s nim uklidnit.... 😕 . Podotykam, ze ho mame bohuzel uz od porodnice a pouze a jenom latexove kyticky 🙂 jiny tvar ci material absolutni nezajem 🤐 ..

lisounek
autor
17. pro 2008

gedgitka: fiha tak to je sila s tou 29 letou 😲 😲 to je fakt mozny jo?? 🤐

gedgitka.a
17. pro 2008

sisstin: já bych byla v klidu koukám na profil a je jí kouda přes rok, vydrž za chvilku pochopí, že se daj do pusi dávat lepší věci a ještě ráda ho s Tebou smění za něco mňam 😀 😉

gedgitka.a
17. pro 2008

lisounek: no asik jo já ji neviděla, páč jsem s ní v pelechu nebyla, ale kámoš by mi nelhal byl z toho vedle, ale styděl se jí na to prý zeptat, ale mě to pobavilo 😅

sisstin
17. pro 2008

gedgitka: tak jestli u nás zabere něco k jídlu silně pochybuju 😅

gedgitka.a
17. pro 2008

sisstin: nemyslím jídlo, ale třeba nějakou mlsku, já takhle uplatila kámošky prcka, ona mu řekla že mám přijít ale že nedonesu gumídky když budu vědět že dudal a on si pak třeba týden dudáka raděj nevzal až prý jak jsem vypadla ale byl to začátek zkusili jsme to asi 2-3x pak už ho očůrala ona sama mmiloval jogurty s těma lentilkama a nebo křupkama ve víčku a tak směńovaliza dudlík a asi do 3-4 měsíců byl bez dudláka, ale na každý mimčo zabere něco jinýho sorry za hrubky a čárky dráček se vzbudil ařádí mi na klíně tak datluju jednou rukou 😀

sisstin
17. pro 2008

gedgitka: no jídla a mlska jsou u nás za trest 😅 😅 to asi nezabere... 😅 tak zatim to moc neřešim...ještě není tak velkej strašně 😅

gedgitka.a
17. pro 2008

dyk říkám dej tomu čas je to ještě mrně tohle bylo spíš tak jakopro srandu jak jsou některé děti už tak malé vyčůrané 😀

anatanka
17. pro 2008

Miriam je s tim dudlikem strasnej trapak. Z pusy ho vubec nevynda a vzhledem k jejimu veku uz to neni moc dobry. Jakmile ji ho nasilim vyndam, tak rve a kdyz ho nekde vyplivne sama kvuli jidlu nebo podobne, tak ho okamzite hleda a porad jenom "Kde jeee, kde jeee?" a neprestane, dokud ji ho nedam.

Jsme vzydcky vsude jediny s dudlikem a uz me s tim dost stve.

lisounek
autor
17. pro 2008

jj taky jsme vsude s dudlikem snad jediny chodime do virivky a dokonce i tak musime s kytickou, ikdyz ji nekolikrat vyplivne narve si tam pest a voda ji teda v tu chvili fakt nebere 😅 😝 hmm ale taky me to nebavi, no co se da ale delat ze?? 😨

anatanka
17. pro 2008

Lisounek: ty mas jeste drobecka, u toho se to toleruje. Kdyz non stop duda rok a pul stary dite, tak uz je to trochu trapny. 😉

sisstin
17. pro 2008

anatanka: a malá ho hledá? 😕 U nás jako dobrý, pokud ho nevidí..tak je v poho..ale kdyby ho měl volně k dispozici..tak taky dudá nonstop 😅

lisounek
autor
17. pro 2008

anatanka: no jsem na nas zvedava za rok teda 😕 a co treba rict ze ho odnesly certi nebo tak neco?? to funguje u jedne nasi zname a holcicka se s tim proste smirila a konec..no ale sama si neumim predstavit co bych delala 😨

lisounek
autor
22. pro 2008

Tak dlouho nebyl cas a koukam ze obecne to tu pred Vanoci vcelku vazne, coz chapu 😅 ...co se tyce dudliku tak jsem se chtela zeptat, jak Vase deti zvladaji kdyz jim v noci vypadne...ta nase totiz uplne besni zacne rozhazovat rukama a uplne cela plasi, ze ho nema...nahazuju ho a moc me to nebavi..musi fakt spat tvrde, aby si nevsimla, ze ho nema.....a usinani je posledni dobou taky neco..je ospala a chce spat hudra si v postylce a samo hybe dudlem, ktery neustale vypadava...uz je to fakt silenyyy ☹ pak teda usne ale pak se treba jeste tak 2x vzbudi a hulaka, protoze samo nema dudel 😔

gedgitka.a
22. pro 2008

lisounek: ahojky, tak mi naštěstí s dudlem takovej problém nemáme, malýmu ho dám cumlat, když je nevrlej a pláče a na usnutí, ale přes den, když si hraje, tak ho ani nevyžaduje a v noci, když mu vypadne dám ho stranou, vrátím mu ho do papulky jen, když se hodně vrtí a nemůže usnout, což bývá málokdy, jinak nee a taky ho nějak nevyžaduje, že by se vzbudil a řičel, že bez dudu neusne, dokonce si hotahá, už asi 5 týdnů sám z pusy a asi týden zvládá si ho, pak do pusy i nacpat zpět, je sranda ho u toho pozorovat, takže mi jsem na dudlu zatím nezávisláci 🙂