Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nemůže usnout v kočárku

lastovenka
23. čer 2019

Ahoj holky
Moje skoro dvou měsíční dcera nechce vůbec usínat v kočárku. Ráda bych občas někam na procházku, ale ona to skoro celé probrečí a já ve finále letím domu abych ji mohla pořádně ukonejšit a aby neplakala. Vůbec nechápu proč na ni kočárek nefunguje...... Nevíte co s tím? Díky!

pe_tu_ss_ka
23. čer 2019

@lastovenka napadá mě třeba jí zmenšit prostor třeba hnizdečkem, třeba se jen necítí ve velkém prostoru.. 🙂

similenka
23. čer 2019

@lastovenka nemůže to teď být tím nesnesitelný vedrem? Malá teď ve vedrech venku taky neusne....

alneka
23. čer 2019

A proto nosím. Prvorozený vzal kočárek na milost, až seděl. Druhý je jak přes kopírak zatim, v kočáře 10 minut a nazdar 😂 Miminko chce maminku, netrapte se oba dva.

hani1234
23. čer 2019

Pořiďte nosítko a je klid. Já mám půlroční cácorku, a ta spala v kočárku jen když byla ve fusaku, teď už tam jen ječí. Prvni dcera to měla stejně.
Takže je buďto v nosítku nebo v náruči, jinak by jsme byly izolovaný doma. Kočár můžu hodit ze skály. 😀

lastovenka
autor
24. čer 2019

Nosítko už mám objednané, ale jsou situace, kdy jí prostě chci mít jen v kočárku..........

innocence
24. čer 2019

Patrik byl to samé. Pak jsem do kočárku nacpala hnízdo (skvělý pomocnik) a bylo to ok. Musel kolem sebe něco těsného cítit.

lastovenka
autor
24. čer 2019

@innocence Tak to zkusím😀

barumat
24. čer 2019

Dceři byl prostor fuk, prostě se jí nelíbilo, jak to drncá a ruší. Chtěla spát doma v klidu. Nosítko nenáviděla, takhle natěsno nechtěla být vůbec k nikomu z nás. Smířila jsem se s tím, že někam dojet musíme dokud je vzhůru (takže fofrem), nebo v autě, a spí se buď doma nebo v kočárku zaparkovaném a nedotýkaném. Pak to šlo.

ah1234
24. čer 2019

Mojmu sa nepacilo ani v nositku ani v kociku. Nosenie fakt nie je univerzalna spasa pre vsetky deti 😅 kocik zobral na milost az ked sa posadil, dovtedy sme isli cestou mensieho odporu, cize nositku, v kociku spustal rev na celu Prahu. Ako ty mozno kocikovat chces, ale tvoje dieta nie, hold sa tomu musis prisposobit ;)

juvatenka
24. čer 2019

Kamarádka měla to samé, její dcerka kočárek nesnášela a mohla se v něm uplakat. Pořídili proto takový ten sportovní vozík za kolo a ten jediný vzala na milost..kamarádka si přišla trochu nepatřičně, když jí v tom tlačila po městě, ale zabralo to 🙂

jeanne_g
24. čer 2019

Nas maly vzal kocar na milost az po 3. mesici, a to jeste ne vzdy. Jinak satek, nositko a chodit a chodit. To pak spal...Ted ho bavi v kocare, ze muze kopkat a ma tam hracky, ale kdyz boli brisko, chce se nosit.

vikaleo
24. čer 2019

U nás to bylo stejně jako u @barumat, v nositelů také nechtěl být, ale střídalo se to - byli měsíce, kdy v kočárku usnul, jinak ani v autě, ani v nositku, ohledně letadla radši ani nemluvím. Teď spime oba spanky doma a je klid, také vyrazime jen během bdění. Podle mě některé děti proste potřebuji na spánek soukromí a klid - co se dá dělat. Doufáme, ze sestřička bude větší cestovatelka🙂

ivuska1986
25. čer 2019

@lastovenka Ahojky, moje holčička kočárek nesnášela, prostě chtěla být u mamky, usínala mi v nositku, pak jsem ji přendala do kočárku, aby nebyla úplně uvařená. Takže jsem vycházela s nositkem a kočárem. Tak to bylo do jednoho roka, v kočáru se jí začalo líbit v době, kdy jsem přestala kojit 🙄

Sem začni psát odpověď...

Odešli