Nepláče hladem. Je to normální?

tereterez
8. kvě 2022

Zdravim, dcera (5 mesicu) proste nerve hladem. Prvni 2-3 mesice brecela porad. Ted uz je to uplne jine, place hlavne kdyz je unavenaa to poznam ze sine ocicka. Ale co se tyce place z hladu tak ten neni. Mala je od narozeni na UM, papa 5x denne davam ji po 3 hodinach. Po tech 3 hodinach hlady neplace a pak spi celou noc a ani rano neřinčí hlady. Proste se vzbudi, kouka neco si tam povida a ceka az vstanu. Kdyz ji flasku s mlickem ukazu tak zadne byt nervozni, klepe se a zacne plakat a vse vypije. Ale trapi me ze sama nezabre i nebo je to normalni?

Dekuji

emillyhk
8. kvě 2022

@tereterez To by mě vůbec nenapadlo řešit 🤷‍♀️ Syn taky neplakal. Prostě neměl tu potřebu, nenechávala jsem ho hladovět, tak proč by plakal. Ráno se vzbudil, někdy poplakal, když zjistil, že tam nejsem, ale jak jsem přišla do pokoje, tak dobrý. Přebalila jsem, dala ohřát vodu na mléko, mezitím se umyla, on si něco dělal v postýlce. Jedl tak 15min po probuzení, dřív určitě ne. Plakat se chtělo mě, že vstáváme v 5 ráno 🙈😂

sirinfirst
9. kvě 2022

Mám dceru kojenou, bude jí 5 m a taky nepláče hladem, nenechávám jí přece vyhladovět tak, aby musela plakat..

jjasmina
9. kvě 2022

@sirinfirst stejně, u nás hlad snad jeste nebyl ani

tereterez
autor
9. kvě 2022

@tereterez ja ji samozrejme take nenechavam hladovet, jen si rikam ze po cele noci neplace hladem a pritom mi kolikrat prijde ze ji kruci v brisku. Kamaradky dcera ta kdyz nedostane po 3 hodinach presne, tak po 5 minutach navic uz rve hlady. A nase ty nevadi ani kdyz by dostala treba o pul hodky dele. Tak jsem si rikala jestli to ma nekdo stejne a je to normalni

emillyhk
9. kvě 2022

@tereterez Je to normální, syn to tak má - půl hodiny sem nebo tam nehraje roli. Každé dítě je jiné 😉

pinkyy
9. kvě 2022

A co resis? Ze tvoje dite nebreci? Bud prece stastna, ze nebreci, co ja bych za to dala. Moje dite taky nema hlad, ale rve i tak 😀

danvitka
9. kvě 2022

Buď ráda že nebrečí. 🤭 Ten náš brečí i když je najedený 😅😅
Třeba první syn když nepřibíral a mléka bylo opravdu málo, tak hlady nebrečel ale naopak byl být unavený a víc spal.