Nepřekáží stupátko na kočárku při chůzi?

mannadela
14. bře 2013

Ahoj, rádi bychom si ke kočárku pořídili stupátko pro sourozence, aby si mohl syn při procházce odpočinout (v kočárku už sedět nechce). Chtěla jsem se zeptat, zda ho některá z vás používá a jaké s ním máte zkušenosti? Nepřekáží při chůzi? A dá se použít i k hluboké korbičce - myslím, jestli se pak to stojící dítě nedrcá do hlavičky?Děkuju moc 🙂.

adelaz
14. bře 2013

Záleží asi jaký kočárek máte. Mně, mám Firkon Verano trošku překáží.. Většinou jdu vedle kočárku a tlačím.. Ale používáme, hlavně ze školky a do školky🙂

poklembovi
14. bře 2013

ja som mala dorjan cross country, stupatko k nemu abc design, neprekážalo mi pri chôdzi a hlavne som mala obe deti pod dozorom. Staršiemu sa potom tak zapáčilo, že sa vozí, že sa vozil aj keď nemusel 🙂

zlababa07
14. bře 2013

Na Jané Slalomu stupátko Buggy Board Maxi též při chůzi překáží 🙂

klara.t
14. bře 2013

Měla jsem Buggy Board maxi u Firkon Verano a nepřekáželo. Ono totiž záleží, jak máte dlouhý krok. Manželovi to překáželo, mě ne. U x-landera to samé. Překáželo mi to jen z kopce nebo do kopce,už si nepamatuji přesně. Spíš z kopce.

betelgeuzz
14. bře 2013

Mám kočárek v-cross a stupátko lascal, mně to nepřekáží, manželovi trochu jo. Používali jsme k hluboké korbě i teď ke sportovní.

zdezli
15. bře 2013

Mame kocarek Gesslein, stupatko Lascal. Mne neprekazi, manzelovi ano - je vysoky 😉

petra.a
25. bře 2013

u X-Landru mi to neprekazalo, u Peg Perega ano, takze som v pripade prechadzky oboch deti naraz volila radsej ten X-lander 😉

cervenec
26. bře 2013

mám v-cross a stupátko firkon a zavazí,můžu jít za kočárem,ale je pohodlnější jít vedle něj 😉 zatím používám na hluboké korbě,dcera má hlavu mezi ní a madlem 😉