Nervózní novorozenec. Poradíte, prosím?

zeynepka21
21. kvě 2024

Zdravím ženy, mám takový problém,mému malému je jen 14 dni,tuhle noc byl strašně nervózní nespal jak by měl po 3 hodinách a když sem ho odpoledne kojila cele mliko z něho vystriklo.a měl také zvýšenou teplotu 😫

l_
21. kvě 2024

Proc by mel.spat po trech hodinach? 😳 Tohle se budeenit, klidne kazdy den.. koj na pozadani, jakkoliv dlouho a jakkoliv casto.. teplotu sleduj a uvidis..
Koj idealne skin to skin - top pro kojeni a reguluje to telesnou teplotu..

aktakd
21. kvě 2024

@zeynepka21 řešila bych tu zvýšenou teplotu, to není u novorozence ok.

maja050812
21. kvě 2024

@zeynepka21 to jsem ještě neslyšela ze by novorozeně mělo spát po 3 hodinách. Dcera jako miminko byla naopak hrozný spáč na kojení se budila jednou maximálně dvakrát za noc naopak nervoza jsem z toho byla ja a hlídala jsem jestli je v pořádku protože mi všichni tehdy říkali ze to normální není ze ji musim budit ale prdlacky nikdy sem ji nebudila potvrdila mi to i doktorka ze je spokojene miminko a at ji nebudim. No a to ze je nervózní muže mit souvislost s tou zvýšenou teplotou tak určitě zajdi s prckem k doktorovi.

junomcgaff
21. kvě 2024

@zeynepka21 takhle malé miminko má pospávat furt, ne po 3 hodinách

zeynepka21
autor
22. kvě 2024

@junomcgaff ženy napsala sem to špatně,kojim po 3 hodinách

junomcgaff
22. kvě 2024

@zeynepka21 koj častěji, novorozenec může být u prsu furt. Ale jestli má reflux tak doktorka doporučovala aspoň 1,5 h mezi kojením.

adelisss
22. kvě 2024

Teplotu bych sledovala, kdyžtak k doktorce. Nemocné děti někdy blbě spí. Jinak mě dcera při růstovém spurtu budila tak 6x za noc. Prostě měla hlad.

ajja87
22. kvě 2024

A kolik mel teplotu a kde jsi merila?