Nespí v postýlce, jen s námi nebo na válendě

daniela.daniela
11. led 2008

Je normální že malá nechce spát v postýlce,?neustále spí budto s námi v posteli nebo na samostaný valendě..

johanda
11. led 2008

danielo, je to normální, mnohými dr. je společné spaní i doporučované. Takže, pokud to nevadí tobě, neřeš to. No a jestli z té válendy nemůže spadnout, tak bych ji tam taky nechala chrnět. ☹

aponchie
11. led 2008

normalni to je 🙂 a klidne to tak delej dal jestli vam to obema vyhovuje.me vetsinou "dobre zname"rikali jak uz nikdy neusne sama ...atd ale neni to pravda ..usne a nauci se to casem 😉

aponchie
11. led 2008

jeste jsem si vzpomela Dr na novorozeneckem chodila po porodu a rikala ,ze v prirode je normalni kdyz mlade spi s matkou nez je zrale na to aby spalo samo a ze zadna matka neodstrkuje tzv sve dite takze pokud prej takhle je mimi happy tak to delat i pro nas klid 😉

daniela.daniela
autor
12. led 2008

No na valendě sama spí jen poobídku když se na ní chodíme koukat a odstrokavz ke stěně..jinač pod postel dáváme peřinu takže by měla když už tak spadnout do měkýho..

krikri27
12. led 2008

Dani, Adelka spí v postýlce jen v noci, včera jsem ji kojkla a dousnula sama v postýlce, ale zatím většinou ukojuju a posouvám do postýlky tuhou, postýlku mám bez té boční stěny u mé postele a přiraženou těsně jako prodloužené lůžko, takže je ve svém a s námi, no a všechny 3 děti mi přes den v podstatě v postýlce nespaly, jen, když jsem si šla lehnout a uspat s nima-jako přes den 🙂
A normálně přešly kolem 2 let na svou postel a svůj pokoj, takže ok 🙂
Souhlasím s Aponchie, přečti si téma attachment parenting a uvidíš, že je to v pořádku 🙂
Já už teď potřetí nějak prdím na poučky a dělám to pohodově a je fakt, že tak pohodové mímo jsme ještě neměli 😀

zdenka26
13. led 2008

Ahojky,taky se přidávám.Postýlku máme jen jako dekoraci,ještě před týdnem malý večer usínal bez problému v postýlce a ted ani náhodou.Tak ted spí na válendě kterou máme v dětském pokojíčku.Vložnici spát taky nechce.Celkem se děsím toho až se začne převracet a batolit ,co budu dělat pak.Jak to řešíte Vy,když Vám nechcou spát v postýlce a už jen neleží??? 😒

dygab
13. led 2008

Ahoj, naše Hanna v postýlce sinká (teda jestli se tomu říká spinkání) pouze v noci. Přes den ani náhodou. Spí buď v kočárku na balkoně nebo v kočárku venku. Jak naučíme postýlku až vyroste z kočáru to teda nevím.

aponchie
25. led 2008

ja myslim ze nez pujdou do skoly tak to zvladnou spat sami 😀

andilek
25. led 2008

nám Ondra přes den spí na hrací dece, vždycky na ní vytuhne a kdybych ho zvedla,tak se probudí, tak ho jen přikreju a nemá mi kam spadnout 😉
no a večer, když ho jdu uložit do jeho postýlky, tak je jak měsíček na hnoji a strašně se do ní těší, pustím kolotoč a za chviličku je tuhej 😵