Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

amira55
8. zář 2008

Ahojky stávající i budoucí maminy🙂
Co vy a jméno? Mě se líbil Samuel, ale v posledních dnech jsem se zamilovala do Damiána....Co tomu říkáte? Všichni mě od toho zrazují včetně partnera(kromě mé máti ta mě nabádá k tajné akci ať to jméno dám a basta). Není to opravdu trochu nezvyklé? Každý den slyším jak se mu budou děti smát, ale vždyť dnes už jsou jména různá nebo se mýlím??? Myslím si, že by moje dítě trpělo víc jako 6stý Kuba ve třídě...

Co myslíte? Díky za radu nejenom pro mě, ale i pro ostatní maminy....

nerreidda
2. říj 2010

@lusyen 😀 😀 Možná se do jeho 18ctin dohodnem 😀 😀

lusyen
2. říj 2010

Holky, jdu chrupkat, dobrou 😉
@nerreidda preju nejakej hezkej sen s hezkym jmenem 😉
@kaaatinka Robin, Robin, Robin......................................... 😵 😉

nerreidda
2. říj 2010

@lusyen dobrou a dík 🙂

lusyen
2. říj 2010

@nerreidda zase se tu ukaz....neco vymyslime 😉 Ted me napada...co Matej? 🙂

kaaatinka
2. říj 2010

@nerreidda Však co tak mu dejte Boba 🙂 🙂
@verusinek tak to mi spadl šutr 🙂 🙂 ale já myslím že to rozseknu a bude vymalováno
našim jsem už pohrozila at to nechají plavat jinak se seknu a nepohnou se mnou, třeba se mi to ještě rozleží...a nebo to bude úplně jiné jméno.

Holky tak mě napadá..... co říkáte na Olivera? 😀 😀 bych měla strach že mu budou říkat Pažoute 😀 😀 😀

nerreidda
2. říj 2010

@lusyen taky to u nás padlo a tak nějak odeznělo.... 😉

kaaatinka
2. říj 2010

@lusyen jj 😀 😀 😀 😀 😀

lusyen
2. říj 2010

@kaaatinka 😀 😀 😀 😀 no ja mam toho Olivera prave s tim Pazoutem spojenyho 😀 😀 😀 😀 ale Oliver jako jmeno se mi libi 🙂 jen jak by se rikalo malymu...Oliverku, Oliku?

lusyen
2. říj 2010

@nerreidda no tak jsem to aspon zkusila 😀

kaaatinka
2. říj 2010

@lusyen no právě...Olíku to je dost divný....jak Alíku 😀 😀 😀 no od tohodle opustíme myslím 😀 😀

lusyen
2. říj 2010

Ale ted uz fakt dobrou, nebo tady budu sedet dalsi hodinu 😀 😉

nerreidda
2. říj 2010

@lusyen 🙂 jj..dík...zkoušej dál 😀

lusyen
2. říj 2010

@kaaatinka 😀 to bude asi rozumny 😀 kdyby se u nas nesklonovalo a nebyly zdrobneliny, myslim, ze by cloveku odpadla spousta starosti. plno jmen je moc hezkych a zajimavych, jak se ale clovek pusti do zdrobnelin a sklonovani, je po krase 😀

verusinek
2. říj 2010

@kaaatinka Oliver je moc krásný jméno.... a jinak teda nenechejte si do toho mluvit 😉 my si taky vyslechli plno řečí....

lusyen
2. říj 2010

@nerreidda budu...ahoj 😉

kaaatinka
2. říj 2010

@lusyen dobrouu 🙂

nerreidda
2. říj 2010

@lusyen papa 🙂

kaaatinka
2. říj 2010

@verusinek nenechám 🙂 právě proto jsem jim řekla at mi s tím dají pokoj na nějakou dobu. Ještě máme kupu času 🙂

mildret
3. říj 2010

Ahoj holky,díky za rady,moc mi pomohly,zkusím se teda zeptat na matrice a uvidím co mi na to řeknou tam,doufám,že to klapne 😉 😉 Pak napíšu jak jsem dopadla,zatím se mějte a ještě jednou moc díky 🙂 🙂

mildret
4. říj 2010

Ahoj holky,tak DENIEL prošel,volala jsem na matriku a paní to v těch jejích papírech našla 😅 To jsem ani nečekala,ale je to super,mám hroznou radost 🙂 Díky všem a zatím se mějte... 😉

lusyen
4. říj 2010

@mildret parada...huraaaaaaa 🙂 vsak jsme taky drzely palce 😉 mate pro chlapecka moc hezky jmeno 🙂

lusyen
4. říj 2010

@kaaatinka tak jak dnes? 😀

lusyen
4. říj 2010

@nerreidda tak co, uz se ten vas prdolka v brisku nejak jmenuje? 😀

lusyen
4. říj 2010

Holky, kde jste? Haloooo? 😉

petrabe
4. říj 2010

Ja jsem tu. Trochu odbocim od tematu,chtela jsem se zeptat kdy vam zacalo rust brisko? Ja ted budu zacinat 16.tyden a porad kde nic tu nic. Mela jsem hrozny nevolnosti a porad mi neni moc dobre tak jsem zhubla o 4 kila. Snazim se ted vic jist a brisko porad nikde.

kaaatinka
4. říj 2010

@lusyen ahoooooj....no utnula jsem to takže říkáme že je to piškotek 🙂 🙂 🙂
@petrabe ahoj ..mě bříško vyskočilo až taky takhle pozdě..taky jsem prve zhubla asi 5 kilo a pak nic až kolem toho 16-17tt jsem postřehla že vyskočio 😀

nerreidda
4. říj 2010

@lusyen ahojík 🙂 jsme pořád tam,kde jsme byli...je to Bobíš 😀 😀

kaaatinka
4. říj 2010

@nerreidda dobréé tak vy budete Bobíškovat a mi Piškotkovat 😀 😀 😀 😀

nerreidda
4. říj 2010

@kaaatinka takže nebudem jediní divní v ČR 😀 😀 😀

coko.joko
4. říj 2010

Ahojda holky,pridavam se k vam,protoze my mame netradicni jmeno pro kluka a to je LENNY.... 😵