Neustále noční buzení. Poradíte?

coolca
17. zář 2019

Zdravím,prosím o radu. Dcera 16 měsíců se už asi čtvrt roku v noci neustále budí. Žízeň nemá,mléko od 15 měsíců nedostava a vydrží až do rána. Většinou to začne kolem půlnoci a každou hodinu začne kňourat,házet sebou někdy i plakat. Někdy k ní vstávám i dvacetkrát. Většinou pohladim,dám dudel a spí,ale za hodinu i dřív se to opakuje. Zuby má všechny kromě pětek, bříško taky neboli. Nevím jak tomuto zabránit nebo to zlepšit. Nebo to odezní samo? Do roku spavala hezky...děkuji za vaše zkušenosti.

jannym
17. zář 2019

Muže ve spaní zpracovávat denní události, můžou se ji zdát nepříjemné sny...syn 15 měsíců to má podobně ale u nej to připisují růstu zubu, většinou začne tak nějak poknouravat někdy ale řve ze mám pocit ze ho něco opravdu vyděsilo nebo ho něco opravdu hodně bolí, i když už byl skoro odstaveny a naučení na spaní pouze v postýlce tak si ho teď beru k sobě a často i k prsu, ostatní taky potřebuji spát, no tak jdeme cestou nejmenšího odporu

coolca
autor
17. zář 2019

@jannym
Me spíš zaráží,že je to fakt každou noc...a do postele jsme zkoušeli,to se opravdu už nevyspí nikdo 🙄

jannym
17. zář 2019

@coolca tak u nás se nevyspím jen já, a já to pak trochu doženu přes denní spaní, dcera s manželem spokojeně pochrupavaji a já sloužit teď za mléčný bar a vzpomínám jak krásné se mi ještě v srpnu spalo...

montelvina
19. zář 2019

@coolca musím říct ze do dvou let syna jsem se nevyspala vůbec népomohlo přestěhování do pokoje ...skracovani odpoledního spánku větší aktivita nic ...vždy byl klid na par měsíců ...jsou mu skoro 3 roky a dva dny spí kvalitně plus odpolední spánek to pak chodí spát pozdě ..a pak se v noci budí je neklidný ATd ...jedna paní mi říkala ze to měla do 5 let se synem ..nám se i stalo ze měsíc spal dobbre a pak zase na novo ...asi ztoho musí vyrůst modlím se aby to už bylo nějaký sirupy na spaní odmítám a budu na to vzpomínát až ho nebudu moc dostat z postele ...můj gynekolog říkal ze to měl s dcerou hodně dlouho dneska ji je 17 a prospi spoustu hodin ...proste některé děti to tak maj ale je to těžké drz se