Nezvládám své dítě. Nepomáhají zákazy, plácnutí

pepibubu
13. led 2011

ahoj, kolikrát mám pocit, že Pepína absolutně nezvládám. Pár příkladů. Leze za gauč, kde máme lampu, a s oblibou ji vytahuje ze zásuvky. Ví že nesmí. Vysvětlovali jsme, zakazovali jsme, přes ruce jsme plácali, hlas jsme zvýšili. k ničemu. Gauč přirazit natolik aby se tam nedostal nejde.

Další - ví, že nesmí vypínat a zapínat televizi (zapínání je na horní straně, když si stoupne na špičky tak dosáhne. Za cenu že to na sebe může stáhnout atd. Opět. vysvětlování, zakazování, plácání, zvedání hlasu, nic.

Ničí knížky, strká do mě, naposledy jsem málem spadla když jsem vstávala ze země a on do mě strčil. Fakt nevím. Většinou je hodnej, ale pak má den jako dneska, kdy dělal vše popsané, a já bych ho dala komukoliv.

sussanah
23. bře 2011

@mataharyy a kdy jsi mela tp? A mas ho treba dobre vypocteny i podle sebe?

mataharyy
23. bře 2011

@sussanah V pátek mám TP měla jsem dřív a le během kontrol se mi nějak změnil a posunul o dva dny 😅 ale sedí to jak podle UTZ tak podle MS (což je zázrak, s ohledem že u prvního jsem měla rozpětí termínů dva měsíce 😀 )... Takže vypočtené to je dobře, ale prostě je to obludka nechce se mu 🙄 ale bude muset 😎

sussanah
25. bře 2011

@mataharyy tak co koktejl, mi nerikej, ze jeste porad drzis? 😉

veronika.h
25. bře 2011

@mataharyy Taky by mě zajímalo, jetli ještě strašíš doma.-)))

mataharyy
25. bře 2011

@sussanah
@veronika.h
holky straším, ráno sex, pak mě totál nasrala tchýně a teď mi tvrdne břicho, tak nevím zda ze sexu, nebo kvůli tchýni 😀 Dnes je poslední den pěkně a manžel akorát malému opravuje kolo, takže půjdem ven a po návratu jdu do koktejlu... tak jsem zvědavá 😎

sussanah
25. bře 2011

@mataharyy tak budeme drzet palce 🙂

mataharyy
25. bře 2011

Tak jdu na to 😎 Když nic tak se zítra ohlásím 🙂

mataharyy
26. bře 2011

Tak nic, jedu druhej pokus a snad poslední... 😅

sussanah
29. bře 2011

@mataharyy tak vypada to, ze druhy pokus vysel 🙂

evaviki
29. bře 2011

@sussanah nevysel.. dnes nastupovala do nemocnice na vyvolanie (diskusia "napoj k vyvolani porodu od IS"...)

sussanah
29. bře 2011

@evaviki jeee, tak to je mrzute.. Par dni jsem tu nebyla, tak jsem jen nakoukla. No tak snad to zvladne vsechno dobre!

mataharyy
3. dub 2011

Benito 30.3. ve 21:50 3500g 51 cm 😵 včera nás pustili domu je nám fajn a porod strašná rychlovka, manžel ani nestihl dojet a to máme porodnici kousek 😉

iivik
3. dub 2011

maty - moc gratuluji k chlapečkovi. Hodně zdraví miminku i celé Tvé rodině. Myslela jsem na Tebe.

reruna
3. dub 2011

@mataharyy gratuluju!

blandik
3. dub 2011

@mataharyy - připojuji se ke gratulaci 🙂 Krásné jméno.

mataharyy
3. dub 2011

@iivik
@reruna
@blandik Moc všem děkujeme 😵

mataharyy
3. dub 2011

😵 😵

evaviki
3. dub 2011

@mataharyy supeeer, gratulujeeeem 🙂

veronika.h
4. dub 2011

@mataharyy Jééé, velikánská gratulace a rychlý porod fakt závidím🙂))). Benito je nádherné jméno, ať vám dělá jen samou radost🙂. A jak se doma sžíváte?

mataharyy
4. dub 2011

Moc děkujeme 🙂
@veronika.h Jo sžíváme se v celku fajne, Adrián je z miminka paf, pomáhá kontroluje ho a jak je v kočárku nesmíme se k němu nikdo přiblížit, pač velkej brácha veze malého bráchu 😀 Jsem zvědavá co bude až manžel půjde příští týden do práce a já s nima zůstanu přes týden sama, to teprve bude zážitek 😅

sussanah
4. dub 2011

@mataharyy gratulace 🙂

mataharyy
11. dub 2011

tak jak válčíte?? Mé dítě se asi zbláznilo, na bráchu je strašně hodnej, ale prosazuje si svou - slez dolu z postele máš bačkorky "néééééé" a následuje amok, tak nevím ale zvládá se to lépe než když jsem byla těhu 😅

evaviki
11. dub 2011

u nas des.. bola som u nasich par dni a katastrofa. dnes sme dosli a teda som rada, ze sme doma 😀 klasika, u nasich je rozjiveny, furt ho len okrikujem..

veronika.h
15. dub 2011

@mataharyy
@evaviki
No holky, u nás teda nic moc, matýš má novinku - při záchvatech vzteku po nás hází věcma a plácá nás 😝 😝 . A to jsem myslela, že už to horší být nemůže . Celkově má takový agresivnější období, třeba s prohlíží knížku s koničkama, zničehonic se mu tam něco znelíbí, začn se rozčilovat, nadávat těm koníkům a následně s knížkou švihne na zem a ještě jí podupe. NEbo přijde za mnou, že chce pití a flákne mě tou flaškou a dupe.... No, vysvětluju, vysvětluju a pomalu šílím 😝 😝 🙂 🙂

mataharyy
15. dub 2011

@veronika.h u nás je nejpoužívanějším slovem "nie, nie, niééééééééé!" 😉 Pojď si lehnout "nie", ukliď si hračky "nie", buď tiše nebo vzbudíš miminko "niéééééééééééééé!"... Nejhorší je že i nie někdy znamená ano a když se zeptám dáš plínku do koše "nie" a dám jí tam sama dostane amok jak hrom 😅 Ale pořád je to lepší než když jsem byla těhu, tak uvidíme jak to bude gradovat 😅

evaviki
23. dub 2011

my zase mame obdobie, keby som toto vedela, tak snad ani nechcem dieta.. zase zacal hadzat veci o zem, kresli po nabytku, po pohovke, po koberci, za vsetko breci, nic nechce robit, poriadne neje, ublizuje mi, absolutne ignoruje, ked mu nieco hovorim.. teraz sme dosli z piesku, hodil kamienkom po klukovi (nastastie sa netrafil), tak som mu povedala, ze este raz a ideme domov.. po par minutach sup a tentokrat sa aj trafil, takze okamzity odchod domov, celu cestu vrestal, som mala chut naplacat mu na zadok.. uz som z neho tak vynervovana, ze sa k nemu chovam zle, zbytocne jacim..

mamkamarketa
20. črc 2011

@evaviki ahoj.nemas na mysli meho syna? on teda me nebo deti nebije,nehazi po nas nic,ale kdyz mu reknu,zejdeme domu,nebo,ze nedostane bonbon svihne sebou o zem a jeci ☹ a ja pak jecim na nej 🙄

korcula
21. črc 2011

@mamkamarketa Máme doma ted uplně to samý... tečou mi nervy a přemýšlím, že sjem asi někde udělala chybu... 😖

mamkamarketa
21. črc 2011

@korcula to by me taky zajimalo. vzdycky byl hodnej,poslusnej ale v 2r 7m nastal zlom a takhle zlobi. v jeslickach kdyz videli jeho klasisckou scenu ''nejdu domu'' tak jenom koukali 😕 a pak ucitelka rekla ''takhle my ho nezname'' 😕
takze to uvidentne dela jen me,vcera pro nej sel tata a sam v klidu se rozloucil a sel s tatou domu 🙄
kdyz prijdu ja,zahodi boty a svihne sebou o zem a jeci 🙄

korcula
21. črc 2011

@mamkamarketa jo... HOnzík to dělá taky jen mě, byl týden u babičky a prý byl uplně pohodovej...a doma pořád kvuli všemu ječí, furt něco chce, nebo naopak nechce, a jak není po jeho tak brečí ☹ sjme z toho už lehce vyštavěná