Noční krmení. Kolikrát krmíte?

kacka79
25. zář 2007

Ráda bych se zeptala, kol
ikrát v noci krmíte Vaše miláčky?? Nám jsou 3 měs a pořád v noci 2-3 x kojíme. Maminky co jste na UM - krmíte i v noci?? Děkuji

kristi
25. zář 2007

kacko, Mie je 7,5 mesice a v noci krmim 1x...mezi 01-02 hod

lendy1
25. zář 2007

kacka,
my jsme na UM a krmíme jen 1x za noc, většinou Davídek zvládne spát 5-6hod. v kuse.

sokolka
25. zář 2007

Ahojky mě malej do 4 měsíců spinkal od osmi do pěti to jsme nakrmili a pak tak v sedm. Ale pak se to nějak zlomilo a teď kojíme třikrát i čtyřikrát za noc. Jak kdy. Jinak je zatím plně kojen. Dr. mi říkala, že to tak některé mimínka mají a je jedno jestli kojíš nebo jste na UM. Ale užívej si že krmíš jen dvakrát. Znám plno mamin, které dlouho kojily v noci po jedné až dvou hodinách. 😢

dali
25. zář 2007

Ahoj my kojili taky docela často co 3h potom se to zlepšilo a kojila jsem jen jednou a teď máme 5.měs a Filípek jí kolem půlnoci a potom kol. 4h a to má na večer kaši,každé dítko je jiné,někdy to bývá i jen tak a ne hladem prostě chce být s tebou.Na stránkách www.kojeni.cz jsou super rady 🙂 Mějse a přejeme hlavně zdravíčko 🙂

lamia
25. zář 2007

Kačko,Anička má 7 měsíců a pořád kojíme v noci 2-3x,podle mých zkušeností kolem toho 3.měsíce většinou kojené děti (soudím teda hlavně podle kamarádek)začnou ty intervaly protahovat,my jsme asi 3 týdny spali i celou noc,od 7 od večera do 7 do rána,pak začla pít 1x za noc,v 5 měsíci nám začly růst dolní zoubky a začla pít 2x za noc a teď většinou pije 3x.Tak to jsou naše zkušenosti,jinak mojí kamarádce kojený chlapeček od 7m. už v noci nepije vůbec,ale z kojených miminek co já znám je fakt asi jediný.

grisgot
25. zář 2007

Ahoj Kacko..my máme 5 měsíců necelých a kojíme 3x-4x. To je ještě fajn, měsíc před tím jsme kojili co hodinu a půl až dvě..uff! Tudíž 2x-3x pohoda! 😀

monik111
25. zář 2007

Tak my jsme na UM a krmíme v noci jednou tak kolem 4h.Ale někdy ani to né a papáme až v 7h.Jak kdy,ale měly jsme tak před týdnem období ža jsme papaly i 3x.Takže je to fakt různý a každý mimčo je jiný.tak přejeme hodně zdravíčka a hodně mlíčka 😉

musko
25. zář 2007

Ahoj, tak my sme kojili do 23 mes, kojili sme cca 3x za noc, ak išli zuby, alebo bol malý chorý, tak aj častejšie.... Kojené deti asi kým budú kojené, budú chcieť piť aj v noci... 😉

carodkaa
25. zář 2007

Ahoj my zatim jeste kojime.. do 5 mesicu 2x za noc,pak do asi 9m 1x za noc a od ty doby se nebudi 🙂

kacka79
autor
26. zář 2007

holky díky za podporu, všem v mém okolí - kojeneé i nekojené - spí mimi celou noc

vitaka
26. zář 2007

kojím 6x za noc...otřesné.... malý má 4měsíce, a zatím jen kojím... do jeho dvou měsíců to bylo 3x-4x za noc, a teď je to většinou 6x za noc... když nakojím jen 4x tak jsem šťastná... malý jí často a málo, nějak neumí víc naráz vypit (a když náhodou jo, tak hodí kosu, takže to jinak zatím nejde), snad se to brzo upraví.

kajule
26. zář 2007

Kacko 79, tak my jsme částečně na UM a přes den kojím tak po třech čtyřech hodinách a pak naposledy v sedm, Páťa usíná kolem osmé a probouzí se ráno zase kolem osmé a někdy i dýl. Do třech měsíců se mi ale probouzel myslím tak kolem čtvrté hodiny a pak spinkal tak do sedmi.

bera
26. zář 2007

Já kojila do 2 měsíců cca 2-3x za noc, pak vydržela malá spát skoro celou noc do těch cca 5-6 hod a teď asi před 14 dny se zase začala budit v noci po těch 3-4 hodinách, ale teď už je to zase ve starých kolejích tj. že nakojím ve 20 hod večer a malá spí do těch 4-5 hod.

jankar
26. zář 2007

ahoj holky,mi taky vnoci nespíme,dneska jsem kojila snad nonstop 😝 jsem úplně hotová,ale VYDRŽÍME,hONZÍK JE PLNĚ KOJEN A ZÍTRA MÁ 3 MĚSÍCE,NEVÍM JAK TO DLOUHO VYDRŽÍM,taky se málo napapá,prostě usne a nejde vzbudit a za chvílu je vzhůru jako u VITAKY 😖 už to trvá několik týdnů,mléka mám myslím dost tak se snažím prostě to nějak zvládnout.Ale on mi od začátku spal málo...

zonja
26. zář 2007

tak my tedy byli vzorní. dokonce jsem, když bylo malému 2 měsíce, mohla jet na sraz s gymplem do prahy, když jsem ho vykoupala a uložila. věděla jsem, že se vzbudí až po půlnoci, a pak až ráno, ale po šesti měsících se to zlomilo a kojíme cca 4x noc. někdy ale nemá svůj den a tak kojím třeba i 8x v noci a to hlavně když nedostane večer kaši. tak mu ji raději dávám vždycky 😀

matysi
26. zář 2007

Hlásíme se ke vzorným "kojeňákům" 😀 Matěj od 9. týdne buď spinká od desíti do šesti(někdy i půl sedmé), teď jsme to šoupli už od devíti 🙂, ale občas se v noci kolem druhé vzbudí a dá si nášup 😀 A to ještě v šest nakojíme a spinkáme aspoň do osmi 😀

berdicek
27. zář 2007

Prvnich 6 tydnu jsme v noci kojili okolo mezi 1.-2. hodinou a pak okolo 4. Ted uz se Honzícek budi na kojeni az tak mezi 4.-5. hodinou, dnes mel rekord, spal do ctvrt na sest 😀 . Jinak pres den kojim po 1,5 -2 hodinach.

alcatko.j
27. zář 2007

Holky, my taky kojime v noci minimalne 3x..plne kojim, zatima taky je u nas ten problem, ze se beruska malo napije a pak chce i driv papkat..a vic si proste neda, vyprdne prso a uz do ni nic nedostanu..jsem unavena, protoze prerusovany spanek je pro m horsi nez byt napr vzhuru od 5 od rana...

berdicek
27. zář 2007

tak to Ti verim, musim rict, ze ja jsem v tech 5 docela vyspala a aktivni, je ale pravda, ze chodim spat tak v 10

petraluk
27. zář 2007

Ahojky my kojíme většinou mezi 3 až 5 hodinou a pak už je to velmi různí. Někdy se probudí už v 7 a někdy spíme taky do 11. 🙂
Berdičko to ti závidim, že si v 5 čilá, mě když malej po kojení nechce spát, tak sem jak praštěná. 😀

berdicek
27. zář 2007

Petraluk, uz jsem si tak nejak zvykla, ze se Honzicek budi tak brzy, proto chodim spat nejdele v 10, abych neco naspala. Myslim, ze to je lepsi, nez nekolik nocnich kojeni.

kar.la
27. zář 2007

Ahoj, tak my plně kojíme. Večer naposledy ve 20 hod. a pak v noci kolem 1-2 hod., v 5, 7...
Mě to vůbec nevadí, ale vytočila mě kolegyně z práce, která do mě hučela, ať večer nadlábnu Adélku Nutrilonem, aby mi spala celou noc 😠 No, škoda slov. Očividně máme na kojení každá jiný názor, tak jsem se s ní nedohadovala (nadávala jsem až potom 😝 )

sandra81
27. zář 2007

Nutrilon nebo kojeni vecer nehraje roli v tom aby dite spalo celou noc. Taky jsem to zkousela a i tak se mi po 3 hodinach nekdy dyl vzbudila na kojeni...Ted je male neco malo pres pul roku takze ji na noc davam UM s kasi a stale doufam ze ji to vice zasyti a uz konecne prospi celou noc. Povede se to ale jen vyjimecne. Takze kdyz se vzbudi tak kojim, ale vetsinou ne vic jak 2x za noc. Myslim ale ze se dite v takovym veku budi uz spise ze zvyku nez z hladu. Ale co nadelam, kdyz mam nality prsa navic, tak proc ji nechavat brecet jak mi nekdo radi...

kar.la
27. zář 2007

Tý jo, nechat brečet 😒 Já jsem někdy pohodlná (malá spí se mnou v posteli) a v noci ji nakojím vleže. To si párkrát cucne a spíme dál. Ale zas na druhou stranu se bdí častěji. Když s ní vstanu, nakojíme vsedě, pořádně, tak pak spí déle... Takže tak 😉

zuzka1000
27. zář 2007

Když jsem kojila (do konce 3 měsíce) tak jsme kojili tak jednou v noci a teď co dostává kašičku tak jí dostane v 18,30 a vydrží klidně i do 8 ráno a takhle to má tak od 4 měsíců.

suki
27. zář 2007

Ahoj malé jsou 4 týdny akojíme tako okolo 20:0-20:30hod. a potom až okolo 1:0hod. apak buď až ráno nebo ještě třaba ve 4:0hod.

iza
27. zář 2007

ahoj, tak my jsme na UM a krmíme jednou za noc,poslední krmení je v 20:00,pak tak nejpozději do 30minut usne a další krmení je až se vzbudí a to je tak nějak mezi 3. až 5.hodinou a pak zase najedem na 8ráno a pak po 4hoďkách..snad jsem to nenapsala moc zmateně..no prostě krmíme jednou za noc 🙂

bara_d
27. zář 2007

ahojky, malá dostane tak kolem 19 hodiny a pak jak kdy, někdy ve 2 hodiny, ale poslední dobou tak kolem 4.30 a pravidelně se budí kolem 7.30 a dostane v 8 hodin a pak po 4 hodinách. Ale měla jsem období, kdy to bylo 2x za noc, kolem 23h a 3h, ale taky jsem nakojila v 19h a pak až ráno kolem 6 hodiny. Myslím si, že pokud malou budu kojit, tak se stejně v noci na kojení probudí a taky v noci saje jako divá, jako by si dělala zásoby na den, kdy pije cca 6 minut.

vrtule83
27. zář 2007

ahojky tak já jen kojím a v noci krmím od 20h. přibližně po 2 hodinkách. Dříve vydržela i 5 hodin v kuse spinkat, ale poslední měsíc se to změnilo. Přes den kojím po 1,5h takže se to protáhlo jen o půl hodinky.

bara_d
27. zář 2007

tak to Ti teda moc nezávidím, ale když mimi potřebuje mlíčko a je dostatek, tak proč nedat, že? 🙂