Noční krmení. Kolikrát krmíte?

kacka79
25. zář 2007

Ráda bych se zeptala, kol
ikrát v noci krmíte Vaše miláčky?? Nám jsou 3 měs a pořád v noci 2-3 x kojíme. Maminky co jste na UM - krmíte i v noci?? Děkuji

sandra81
28. zář 2007

Ta nase holka je fakt zrout.Davame ji na vecer mliko s kasi, tak kolem 19.00 hodiny s tim ze snad prospi celou noc. Vcera vecer jsem nebyla doma a mala se pred 22 hodinou vzbudila. No a muj muz ji nacpal znovu kasi. Pry nevedel ze uz ji mela. No a spala do 6 do rana, coz je u ni uspech. To ji mam ted davat 2x vecer kasi??? Neni to moc? Snedla ale vsechno, proste zrout - asi po mame...

berynka
29. zář 2007

Ahoj holky, u nas to po sestinedeli bylo super! Mala zacala vynechavat pulnocni kojeni a dokonce se stalo, ze trhla rekord a spala v kuse od 21h do 6. Bohuzel tak ve 3 mesicich zacalo byt vsechno jinak. Behem noci chtela byt prisata i po hodine a pul, pritom pres den normalne 3-4h mezi kojenim vydrzela. Ze mne se stala chodici mrtvola 😖 a tudiz jsem se rozhodla pro lahev! Pred spanim (cca pul 9) ji normalne nakojim a pak ji nabidnu 120ml Nutrilonu. Bez mrknuti to vypije a spi tak do 2h, pak uz chce papat po trech hodinach.

cermonca
30. zář 2007

Tak do tech trech mesicu mi mala spala od 8 do 3-4 a pak zase usnula tak ko sedmi.A ted se mi to zda pirad horsi vstava i dvakrat za noc a v pet je vzhuru a nezabere 😒 Nekdy se vzbudi a ani nechce jist asi je jen vycurana a chce byt u mne.Uz mi ti prestava bavit ale vydrzeim. 🙂

kacka79
autor
30. zář 2007

Tak já jsem dnes zažila zázrak!! Nás junior spal 9 h v kuse.. no večer mi pořád plakal u prsu, pořád vyplivával a děsně řval. Po hodině jsem nevydržela a udělala mu nutrilon, ten vychrup a po 10 min byl tuhej.. a vstávali jsme až po 9 h.. no já jsem se tedy v noci šla 2x podívat, jestli je OK...no zkusím to dneska znova - nejdřív zkusím nakojit a pak to dojedeme nutrilonem

kyri
30. zář 2007

cermonca: tak tak, my taky někdy na 2-3 měsících spinkaly třebas 7/8 hodin v kuse, a teď?
jsem ráda, když spí 4!!! 😠
a to má 8 kilo, takže žádný miminečko s malinkým žaludkem, co se musí budit každou chvíli, a mlíko mám dost tučný, takže závislost na cecku... 😅
a navíc už asi měsíc vyžaduje spát s náma v posteli 🙄 😀

androna
30. zář 2007

cermonca a kyri no u nas tiez spinkal o vecera az do 3hod,o 6.00 dalsie kojenie a spali sme do 9.00.a teraz sa budi okolo polnoci a vyzaduje prso ale fakt ma hlad.a my mame 9kg.tak som zvedava jak to bude dalej.

feitka
30. zář 2007

ahoj, dcera má skoro 1 rok a stále kojíme v noci i 3x, jak kdy. Pokud se mi vzbudí po hodině od posledního kojení, snažím se ji uklidnit hlazením. Někdy to zabere, někdy ne a stejně musím kojit, aby se malá uklidnila.
Taky si myslím, že je to závislost.

sandra81
1. říj 2007

Feitka: urcite z hladu to nebude u rocniho ditete. Ale taky mi prijde tezky nedat prso, kdyz rve a rve a vis ze timhle se utisi. Me lidi radi, nechat vyrvat ze bude tak dva dny vnoci vyvadet a pak kdyz se ji neda prso tak prestane. No nevim ja na to nemam silu, slyset celou noc rev a nic proti tomu nedelat.

slevik
5. říj 2007

Ahoj maminy,
doufám, že mi někdo poradí, protože už začínám být zoufalá 😒 . Naše Verunka vždycky spinkala krásně. Večer si sama usnula a pak se budila kolem 2-3h a vstávala mezi 7-8h.
No a poslední asi týden to začíná být jedním slovem šílený. Večer sice krásně usne (sama v postýlce), ale v noci je to hrůza. Budí se už kolem půlnoci, někdy dřív, někdy později. Když ji šoupnu dudlík, vypadá, že usne, ale pak začne řev (a to třeba několikrát dokola, už je klid, skoro spí a najednou eeee) a je schopná vydržet třeba 2 hodiny 😠 . No a když ji dám najíst (kojíme) a pak šoupnu do postýlky, tak je zase schopná 2 hodiny povídat nebo kňučet 😠 . A to zase chvílema vypadá, že skoro spí, ale pak se ozve. Tak nevim která varianta je lepší. Samo že když dostane najíst, tak pak vstává dřív, třeba mezi 5-6h a celej průběh se opakuje...
Tak nevim, co myslíte že mám dělat???
Kdybych věděla, že hned po kojení usne, tak ať jí třeba 3x v noci, ale takhle 😒

alcatko.j
5. říj 2007

Slevi, jako ja ti neporadim, ale snad aspon kapinka uklidneni ti prijde, kdyz ti reknu, ze my jsme na tom uplne stejne, asi i hur, pac rve i pred usnutim vecer..

slevik
5. říj 2007

Alčo - čusík 😵 . No to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😵 A co děláš? Kojíš Nelušáka nebo necháváš řvát 😕 ?
Jako říkala jsem si, jak ji budu krotit, až se bude v postýlce zvedat...zatím stačí, že si svlíká rukáv 😅

alcatko.j
5. říj 2007

Slevi, dam ji kozu ☹ 2x cucne a usne, to se cele opakuje co hod a pul ☹ Rvat ji nechavam vecer, torve i 2 hod 😅

alcatko.j
5. říj 2007

Ja si myslim, ze Verunka vstoupila do obdobi ZAVISLOSTI NA MAMINCE....chce byt s tebou...

slevik
5. říj 2007

Tak to Veru jídlo nezanedbává, když už jí dám kozu, tak se nadlábne pořádně 😀 . Ale ani pak neusne, ale chce si povídat nebo kňučí 😖
No o tom maminkování mě to taky napadlo, protože se jí přestává líbit na návštěvách a v cizích náručích 😕

alcatko.j
5. říj 2007

Ja si fakt myslim, ze chce tbe...to obdobi prichazi kolem 7 msice, ale my ho mame uz ted...nechce k nikomu do naruce, jen ke mne, chyta me kolem krku, porad si me hlida pohledem..v noci se vzbudi a vystrasene se po mne diva, nejradeji se mi schouli di naruce...pr to ale prejde...zkratka ted je vic zavisla, no..potrebuje vedet, ze jsi s ni...

ronie
5. říj 2007

ahoj tak my teda už asi 1měsíc papáme jen um, ale taky máme problémy s nočním krmením-papá kolem půl 8 usne pak je to stejný jak uslevika a protože sme začali na noc dávat kaši a trochu mlíčka a protože je macík, tak sem se včera rozhodla, že v noci krmit už nebudem. Takže dáváme v noci jen vodu-kolem půlnoci vypil cca 20ml a spal dál-nevyndavám ho z postýlky jen ho nadzvednu do pololehu a ráno ječel od půl 4 jenže to mi nenapadlo mu dát hned vodu tak chudák ječel hodinu pak sem mu dala napít a spal, ale nevim jestli by usnul hned nebo to bylo vyčerpáním z pláče. Dnes to vyzkoušíme. Ona po té kaši je asi větší žížeň.

slevik
5. říj 2007

Taky jsem si říkala, že by v noci už jíst nemusela, ale ona prostě chce 😒 . A navíc častěji než dřív...
Kolem sedmýho měsíce? Nám jsou čtyři 😀
Taky mě napadlo jestli to není tím, že teď přes den hodně vyblinká 😕 . Jak se začala pohybovat, tak pořád značkuje 😅 . Tak to třeba chce dohnat v noci...
Ale já fakt nevím, co s ní. Kor když jí nakojím a pak fakt třeba 2h kňučí nebo povídá 😖 .

linda02
5. říj 2007

ahoj tak my sme na tom stejně celej den ok, ale okolo sedmý po koupání Kukbajz spustí a řve a řve, trvá to tak týden. v noci se budí a řve. U nás je problém, ž ekdyž mu dám kozu tak ji nechce. Jedině co ho uspokojí a je chvíli klid je fenyklový čajík. Je to závíslák 😀 😀 . Včera jsem nevydržela a rupli mi nervíky a lehce sem Kubajze plácla přes plínku což jsem neměla dělat jelikož na vteřinku zmlkl a pak hned řev o 200% silnější. Taky si nevím rady. uspím ho na ruce usne ale jen co ho položím tak spustí 🙄 🙄 Včera jsem zkusila uspávat v náručí na balonu tak usnul ale jen co jsem ho položil atak řev. Chjo. Jediná útěcha pro mě teď je, že v tom nejsem sama a mají to i ostatní, ale sakriš kdy už to skončí ☹ 🙂 Jinak plně kojím. Teda plně někdy po 2h, někdy po 3-5h. Takže plně ,ale nepravidelně.Jiank v noci se teď budí spíš jen na ten cucanec čaje a pak po nějaké době spí, a takhle je to celou noc. Jo a spí se mnou v posteli takže sem dooooost nevyspala. Jak píše alcatko ten přerušovaný spánek je nejhorší. 😠 😠

slevik
5. říj 2007

Přesně tak, přerušovanej spánek stojí za houby 😖. No, dneska zase zkusím variantu jedna, dát kozu a uvidíme...

kyri
5. říj 2007

tak dneska jsme zažili boží noc, malá spala bez krmení - teda u mě v posteli, ale probudila se jen, když jsme šli spát, to si ani necucla, otočila se stranou a usnula, vzbudila se až v 7 ráno, tak super 😀
furt se v tom snažim vysledovat nějaký zákonitosti, ale fakt netušim, čim to je - myslela jsem nejdřív, že se budívala zimou, když spala v postýlce, pak, že ji teda asi budím já, když spí se mnou, pak, že se budí hlady, protože je obřík, a mlíko jí nestačí, ale fakt nic z toho to není. no, nakonec to snad bude bříškem, nebo co - už jsme dali mrkvičku+rejžičku, prděla po tom, tak jsem to včera vařila s fenykovýma semínkama, a v noci dobrý...
tak uvidíme, co dnes... 😕

janica..
5. říj 2007

Kyri u nás taky jak bolí bříško tak noc stojí za prd, si ho pak už nechávám v posteli, protože to nemá cenu ho tam dávat, protože za pět minut je znovu vzhůru 😠 Ale když bříško nebolí, tak se budí 1x max 2x na kojení 😉

kacka79
autor
5. říj 2007

Holky, nepoužíváte někdo NUTRILON 1 forte?? Koupila jsem ho když jsme měli krizi, ale jen 1 jsem ho použila a už jsme zase 100% kojeňáci / teda večer dlabeme kaši s mým mlíčkem, mnam mnam/...je to balení 2x 425g - jen jeden pytlíček rozbalen... já bych to jinak vyhodila, nám už budou za chvilku 4 měs a stejně bych už kupovala to pokračovacíí, ale snad nebue třeba 🙂 Tak jestli někdo chcete, písněte mi adresu a já vám ho pošlu.

kikka
6. říj 2007

Ahoj, malýmu je už skoro 9 měsíců a kojíme pořád, řekla bych čím dál víc, někdy i 4krát za noc. Kolem 3.měsíce spal skoro celou noc, ale pak se to zlomilo a od té doby je to spíš pořád horší. Podle paní doktorky se bude budit dokud budu kojit. Kaše ani nic jiného nepomáhá. Jediná rada: vydržet. Ve dvaceti už to určitě dělat nebude 😉

brendi
6. říj 2007

kikka: jééé to jsem ráda že je na tom někdo stejně, Filípkovi je 16 měsíců a v noci se budí tak 3x,4x, někdy i více, do třetího měsíce to bylo v pohodě přesně jak píšeš ty, no dá se říct že od te doby jsem se pořádně v noci nevyspala, a asi jsem si na to i zvykla.....stejně si myslím že je to návyk na kojení...... 😎

kikka
6. říj 2007

Přesně tak, brendi, je to zlozvyk, oni určitě hlad nemají. Ale co s tím? Jedině přestat kojit. A to asi taky není jednoduchý. 😒

hellu
4. led 2010

Ahoj holky, dlouho sem nikdo nepsal, tak se pokusím to obnovit. Mám v noci peklo. Malej už je skoro týden na příkrmech (to znamená v poledne zelenina, navečer kaše, jinak kojení) a v noci kojím 6x-7x. Vzhledem k tomu, že chodí spát v deset a vstává o půl sedmý, tak je to skoro každou hodinu. Už nevím, co s ním. Přes den je v pohodě, jí ukázkově, jen ty noci jsou děs. Je sice fakt, že je trochu větší (v šesti měsících 9kg), ale je možný, že by byl i po té večerní kaši tak hladovej?