Noční pláč. Muže to být bolestí bříška nebo co myslíte?

sisidol
12. led 2020

Ahoj maminky. Mám 16m holčičku, spí sama v postýlce, kterou mám přiraženou ke své posteli. V poslední době se stává, že v noci se vzbudí a začne hrozně brečet (skoro až hystericky), odstrkuje mě od sebe a brečí, nechce se nechat ani nakojit, když jí chci zvednout z postýlky, tak se propíná do luku a stále brečí, ale je vzhůru. Klidně si i v postýlce stoupne a stále brečí. Někdy je to každou noc, někdy to je jen 1x týdně. Naposledy přestala brečet, když k nám přišel přítel, tak v tu ránu se začala smát a byla spokojená. Dnes jsem jí i přes ten brek a propínání vzala do náruče do obýváku a když viděla našeho pejska, který ji hned vítal, tak bylo po breku. Pak se nechala nakojit a zase usnula...Mám pocit, že je to od té doby, co si sama zrušila dopolední spánek nebo jestli je to tím, že jí bolí bříško??? Občas se mi právě stane, že se vzbudí a tlačí a tlačí a pak si třeba trochu prdne. Je fakt, že se v noci stále dost budí, ale to se většinou nakojí a hned zase usne. Většinou chodí spát max. v 20 hod a vstává v 7 hod. ráno. Podle mě to noční děsy ani můry nejsou, ale budu ráda za každou radu nebo vaší zkušenost, jestli žádat doktorku a žádanku na nějaké neuro vyšetření?

sisidol
autor
12. led 2020

Ještě mě napadlo, jestli to nemohou být zuby. Je fakt, že jí chybí už jen 2 trojky a všechny poslední stoličky... Může to být tím?

vecob
14. led 2020

@sisidol Dobry den, mam doma uplne to same
s 18 m. synem. Cekala jsem,jestli vam nekdo na to neco napise,nejakou zkusenost. Ja jsem totiz taky bezradna a prisuzuju to zubum a brisku...ale nejsem si jista. Na manzela nebo starsiho brachu reaguje uplne stejne😀 Snad je to brzy prejde😉

sisidol
autor
15. led 2020

@vecob Ja už právě taky vážně nevím a je mi ji hrozně líto 😔 Škoda,že nikdo neodpověděl,tak snad to bude brzy lepší 🤷🏻‍♀️

anah88
15. led 2020

@sisidol
@vecob
milé maminky, tak jsem s nadějí otevřela tento příspěvek a zjistila, že vám/nám nikdo neporadí. U nás totiž to stejné, buzení každou 1,5-2 hodiny, někdy každou hodinu, někdy i po půl hodince....do náruče nechce, to se také propíná až do luku, pouze k prsu, to většinou zabere, ale někdy taky ne a za půl hodinu jsme zas na začátku...buď jsou to teda zoubky anebo nemůže usnout....někde jsem četla, že jsou to spánkové cykly, které máme i my, ale my se dokážeme otočit v posteli a spát dál...miminko se vzbudí a potřebuje se ujistit, že není samo, prostě to je dáno geneticky a i když mu nic nehrozí, tak se nedokáže samo uklidnit...