Noční pravidelné buzení syna ve 3,5 letech, že by noční děsy?

ketrin90
22. říj 2017

Ahoj děvčata,chci se optat,zda je možné aby se syn budil pravidelně skoro každou noc,kdy začne plakat a v momente kdy na něho promluvim nebo se ho snažim uklidnit tak se začne jestě víc vztekat.Krouti se v posteli,je úplně nepříčetný.Zkouším všechno možné ale nic nefunguje .Jsem z toho už bezradná.Tím že je malý autík,a má těžkou vývojovou disfazii není schopen mi říct co se dějě a já už vážně nevím jak to řešit dál...Někdy pláce chvili nekdy to trvá i půl hodiny..nevim jestli nejsou nejaka homeopatika nebo něco podobného..Nechci se zmiňovat psychiatričce,bojim se že mu napíše nějake léky a ja do něj nechci žádné cpat...Dekuji

morningstar
22. říj 2017

Pokud to jsou noční desy je na ne homeopaticky sirup sedalia. Mela by celkove pomoct i ke zklidneni spanku.

lv
22. říj 2017

Zkus tu Sedalii, nám zabirala

krystalka
22. říj 2017

Syn měl noční děsy cca od 2 let do cca 6...? Někdy i několikrát za noc, někdy to trvalo 20 minut, někdy skoro hodinu.....několik dní za sebou, zhoršovaly to rušné zážitky - ať špatné, nebo dobré, bylo jedno, jestli to byla dětská oslava, nebo návštěva doktora apod... zkoušeli jsme všechno možné - pochovat - to se s námi pral a bil do nás (ale přitom vůbec nevnímal), vyčůrat, napít, otřít obličej mokrou žínkou, pustit televizi, rozsvítit, zhasnout.....nepomáhalo nic, prý se to ani nemá násilně přerušovat a budit....ráno si z toho vůbec nic nepamatoval....jinak, taky má vývojovou dysfázii, teda jen lehkou......zjistili jsme, že nejrychleji to přejde, když ho prostě necháme, nemluvíme na něj a jen jsme u něj a hlídáme, aby si neublížil, o něco se nepraštil apod....syn občas i vylezl z postele a válel se po zemi apod. a u toho ječel....neuroložka říkala, že to citlivější děti někdy mívají a že je to nevyzrálou nervovou soustavou....postupně se ta frekvence zmenšovala, kolem těch 5 let už to bývalo třeba jen po fakt nějakém náročném dni, nebo po vysoké horečce, po narkóze, když byl na nosní mandli.....asi tak od 6 už je v podstatě klid..... Tu Sedalii doporučuje víc lidí, nám to v té době zrovna nikdo neporadil, asi bych ji zkusila, tím nic nezkazíte a třeba to pomůže.....

ketrin90
autor
22. říj 2017

Mockrát vám děkuji.Sedalii jdu objednat a budu doufat že to zabere. Všem vám přeji klidné noci..❤