Noční přebalování kojence

pikl
6. led 2018

Ahojte maminky, chci se zeptat na vaše zkušenosti s nočním přebalováním. Dcera má 5 měsíců, zatím plně kojená a za noc se většinou 1-2x vzbudí na jídlo. Noční kojení celkem zvládáme bez problémů, ale horší je to s přebalováním. Přebaluju většinou jednou, ale tím se proberu a pak třeba 2 hodiny zírám do stropu a malá spokojeně spinká :/ slyšela jsem, že v tomto věku už dost rodičů přebaluje až ráno, ale to si nedovedu představit, to by byla ráno celá mokrá... Jak to děláte vy? Zlepší se to s příkrmy?

lucka662006
6. led 2018

Ahojda, tak to zkus, dát na noc kvalitní plenu a nepřebalit, jestli bude ráno promočená nebo jestli to plenka a prdka zvládne, zda se nezačne opruzovat a zda se malá nebude budit mokrem. Při zčervenání bych začala zase hned přebalovat i v noci. Právě od 5ti měsíců jsem v noci už nepřebalovala a bylo to zcela ok.

vladienka
6. led 2018

Ja neprebalujem v noci od 3. mesiaca a nebol nikdy problem. Zobudila sa vzdy ona aj ja a takto nakojim a vacsinou spime dalej

pikl
autor
6. led 2018

@lucka662006 a jakou značku používáte? My normální pampers, zatím spokojenost, až na ty noci

cibka
6. led 2018

Dnes v noci 23 hod jsem zkusila neprebalit a po dalších cca 4 hodinách byla mala promocena plenka uplne mokrá takze jsem musela vyměnit i prosteradlo :(

pikl
autor
6. led 2018

@cibka tahle se mi to taky někdy stalo :(

vladienka
6. led 2018

@cibka
@pikl
Najhorsie su pampersky, tie nam nikdy nevydrzali celu noc

pikl
autor
6. led 2018

@vladienka a jaká značka je teda dobrá?

vladienka
6. led 2018

@pikl nedam dopustit na Babylove z DMka, a dobre su aj vsade spominane Dada ale tie treba objednavat

luciebx
6. led 2018

Taky pampers nevydrží celou noc. Dávám levnou značku i během dne a lepší. Zkus přebalovat u hodně tlumeneho světla aby té to tak neprobralo. To pomáhá mě.

gorda
6. led 2018

Nevim kdy jsem prestala v noci prebalovat, ale bylo to mnohem driv, nez v peti mesicich. Ja treba prave na noc pampers pouzivam a nemam problem. Davam je prave tehdy, kdyz chci mit vetsi jistotu. Navic se mi libi, ze jsou takove mekke, tenke. Kazdymu sedi neco jinyho, treba vyzkouset. Dada jsou dobre taky, nebo albert s tema sovama. Jestli mate strach z opruzenin, zkuste uvarit silny hermankovy caj, rano prdelku utrit, omyt hermankem a jak uschne namazat, nebo pudr, jestli pudrujete. Hermanek pokozku po cele mokre noci zklidni. 🙂

35_a_budu_mamka
6. led 2018

Ja na noc jedine Bella Happy, vydrzi celou noc bez proteceni. Rekla bych, ze jsou i o malinko vic save, nez bile Pamp. Premium. Klasicke tyrkysove Pamp. celou noc nevydrzi, ale mam uz starsi mimi.

lassii
6. led 2018

Ja uz od cca 5 tydnu v noci jen kojim,v leze,neprebaluju a nikdy nebyl v mokru.Plina je sice rano tezsi jak jeho hlava 😀 ale nikdy nepromokla.Davam Naty,Kolorky,Moltex

lenkajan
6. led 2018

Doporučuji dát na noc o číslo větší velikost. Já to tak dělám už přes rok a stalo se mi opravdu jen párkrát, že by plenka prosákla. Používám Pampers Premium care a jsem spokojená.

smudlinka24
6. led 2018

Prebaluji v 6 mesicich v noci 2x, jednou jsem to neudelala a byla z toho opruzenina😕

pucmelinka
6. led 2018

Ja malyho v noci prebalovala jen asi prvni 3 mesice,max.Pouzivali jsme pampers premium a nikdy nebyl procuranej a opruzenej...ted se oprudil kvuli zoubkum a zkousim bio baby love a dneska v noci jsem dvakrat prebalovala,jak byl mokrej....

svetlanalana
6. led 2018

Pampers premium nam vzdycky vydrzely, za skoro rok protekly cca 3x, takze velka spokojenost a resi to tenhle problem. V noci jdem prebalovala po kazdem kojeni cca do 2-3 mesice, pak uz jen rano a jak rikam, plenka vzdycky vydrzela.

sunnurse
6. led 2018

@pikl Nám se osvědčily Tesco loves baby a jak už tu někdo psal, pokud nevydržela plena celou noc, bylo načase dát o číslo větší.

soleilll
6. led 2018

@pikl Děti jsem v noci nepřebalovala, pokud neprotekly skrz. Obě byly taková čuňata, že si spokojeně hověly v plné plíně až do rána. 🙂 Záleží, jestli to vadí dítěti. Jestli jen tobě, tak se na to vykašli a přebaluj až ráno.

dakotka
6. led 2018

dvojčata budou mít zítra 4 měsíce, v noci nepřebaluju od začátku 3 měsíce a nikdy mi neprotekli ani nebyli opruzený 🙂 dáváme Pampers Premium care a mají suchou prdku i po 12ti hodinách 🙂

pikl
autor
6. led 2018

Díky za tipy, zkusíme teda jinou značku. Když jsem jí někdy prebalit a až nad raném, taky byla celá mokrá a odmítala v tom spát

ckei
6. led 2018

Nikdy jsem v noci nepřebalovala, už od narození. Používáme výhradně pleny z Lidlu a maximální spokojenost.

evee24
6. led 2018

Jedině bella happy. Vydrží krasne celou noc. Pampers mi nevydrželi ani přes den. Hlavně když se mala pokadila.

cibka
6. led 2018

@vladienka nam se to stali u sovicek z teska ale mozna teda na noc raději větší, stalo se nam to poprve

smudlinka24
6. led 2018

Při každém krmeni v noci i přebalim, taky bych nechtěla být v pocurany pline.

kejt29
6. led 2018

Maly ma 2,5 mesice. Pampers davam jen na den, na noc mam ted bella happy a v pohode. Rano je plina jako balon, ale drzi. Na opruzeniny nastesti netrpi. Kdybych prebalovala nespal by pak.

vladienka
6. led 2018

@smudlinka24 ked dieta spokojne spi az do rana, preco nie. Moja mala potom aj hodinu nespala a trapili sme sa tu

smudlinka24
6. led 2018

Jasne, v tomto pripade ano. Dceri to nevadi, papa i prebaluje se v polospanku🙂

bayt
6. led 2018

A není to trochu blbé nechat dítě celou noc v promočené plíně? Čím čerstvější ji bude mít, tím asi pro mimčo lépe...

lassii
6. led 2018

@bayt v noci jim to nevadi.Muj malej je hodne velka citlivka na podelamy a pocurany pliny a v noci mu to nevadi,ani prďku nema vlhkou.Myslim ze hodne zalezi na značce pliny.

odula
6. led 2018

@pikl nám se osvědčily babylove z DM a nebo pampers,ale ne ty modrý, alebrz zlatý premium care. jediny dve znacky ktery nam nikdy neprotekly 🙂