Noční pročůrání plenky. Máte fígl, jak na to vyzrát?

87pavlina
19. bře 2021

Ahoj holky,

tak si jdu taky k Vám pro radu. Mám doma holčičku 9 měsíců. Poslední dobou v noci pročůrá plínu. Kolikrát to ani nezjistím, protože ji to nevzbudí a já spím. Máme plenky Babylove z DM, doteď jsem s nimi byla spokojená. Má velikost 3 a má asi 7,5 kg, takže velké ani malé jí nejsou. Nechce se mi zkoušet 20 druhů plínek, abych vyzkoušela, které jí budou sedět. Máte nějaký fígl nebo zkušenost, jak na to vyzrát? Já si spíš myslím, že to může být tím, jak se v noci hrabe, cestuje po celé postýlce. Takže spíš tak nějak doufám, že by se to dělo s každou jinou plínou, ale třeba mě vyvedete z omylu a já poběžím koupit jiný plíny 😀

malenka3
21. bře 2021

Dávám od cca 9 měsíců na.noc Pampers pants. Fakt to není o velikosti, má už čtyřky, ale zapínací plíny v noci při častém kojení nezvládnou vše. Pantsky jsou sice drahý, ale dávám je na noc už u druhé dcery a konečně vydrží 🙏

87pavlina
autor
21. bře 2021

Tak dneska jsem dala Babylove 4 a zase protekla. Objednala jsem si vzorek Bobilo a uvidíme. Taky chci vyzkoušet ty Pampersky, jen tedy nevím, jaký je rozdíl mezi Pampers Premium Care a Pampres Premium Care Pants. To "Pants" znamená, že to jsou ty natahovací kalhotky a ty druhý jsou obyčejný plíny? Omlouvám se za tak hloupý otázky, ale nějak se v těch plínách ztrácím 😀

malenka3
21. bře 2021

@87pavlina ano, pants jsou ty kalhotky.

veru181
21. bře 2021

@87pavlina Nám dnes výborně zafungovaly Pampers sleep & active 🙂

veru181
21. bře 2021

@lucca35 A tobě se děti přebalením nebudí? 🙂 Já třeba přebaluju jednou, protože se ještě budí jednou na kojení, ale až bude spát celou noc, přišlo by mi ho škoda kvůli tomu budit (když tedy neproteče nebo mu to nebude vadit).

j.a.n.i
21. bře 2021

@veru181 No, ono dítě, které se nebudí, nečůrá... takže to, které je procůrané se buď v noci budě a jen to nezaregistroval ten dospělý nebo se počáralo do plíny až ráno.

lucca35
22. bře 2021

@veru181 já neřeším jestli se vzbudí nebo ne, malý se i koupě ve spánku. Teď zkouším i bezplenkovou metodu, malý má 2tydny a používám latkovky, takže prebaluju často i když nepřítele právě kvůli tomu,ať nespí v moči a stolici, u jednorazu v té chemii. Nejsem žádná bio matka😁 jen mám na to čas a přijde mi to pro malého lepší.

veru181
22. bře 2021

@j.a.n.i Aha, tak to slyším prvně, myslela jsem, že takhle malé děti můžou i ve spánku 🙂

@lucca35 Tak to jo 🙂 Mně se právě tolik nebudí a když ho vezmu na přebalení spícího, záleží asi na fázi spánku - buď v pohodě, nebo hrozně řve 🙂 Ale máme zatím jednorázovky.