Noční spánek s 12měsíčním dítětem. Jak spinkáte? Co vám pomohlo?

berda2
5. říj 2020

Dobry den maminky, rada bych se Vas zeptala, jak spi Vase rocni detatka? Nas syn do pul roka spal uzasne, v noci ho nic nebudilo (krome kojeni 1x za noc) ale od sedmi mesicu to vse zacalo. Maly chodi spat v 19.15 hodin, v noci se 3-4x budi a kolikrat ho musime ponosit, dudlik nezabere a rano pred sestou je vzhuru. Pochopitelne je ospaly a nemuze uz zabrat, ale v pul osme uz je mrzuty a chce se mu spat. Mezitim ale musime s druhym do skolky. Myslela jsem, ze to jsou ze zacatku zuby, tech ma uz sedm, ale to je chvilkove, tohle je porad. Jsem z toho uz unavena, navic me cely den boli hlava. Co Vam pripadne pomohlo nebo jak spinkate? Dekuji😄

cherie24
5. říj 2020

@berda2 když se moje roční dcera vzbudí jen 3x , tak je to úspěšná noc asi tak. Některé noci jsou tak hrozné, že se vzbudí klidně i 8 nebo 10x. Jestli je nějaká rada, kterou jsem ještě nezkoušela a pomáhá tak sem s ní prosím 😁 taky do 5ti měsíců spala celou noc, ještě jsem jí po 8mi hodinách budila na kojení. Nodospíš se s ním aspoň přes den? Tak to dělám já, ale někdy mi je ale fakt líto přítele, který ráno vstává do práce a pak ho navečer nacházím spát třeba na židli nebo na dece a kolem se batolí malá a hází po něm hračky. Fakt se divim, že ještě neutekl 😁