Nošení v babyvaku. Jak na to?

misala
19. říj 2011

Dobry den, mam 6 tydenni holcocku pujcila jsem si od zname baby vak ale vubec netusim jak v tom malou nosit abych ji neublizila mate nekdo nejake rady nebo stranky kde to dobre popisujou? ja nasla jen s vetsimi detmi muze mit hlavicku uvnistr nebo venku, prosim o radu

misala
autor
19. říj 2011

to se tu nikdo nenajde dekuju

romcovaklarka
19. říj 2011

Zkus se zeptat ve fóru na www.nosenideti.cz, tam ti určitě někdo poradí. Já se tam zrovna včera ptala na nošení v Ergu 😉

veruska007
19. říj 2011

Ahoj, ja Ti poradim. S kocarkem jsme totiz byli jednou, pak jsme ho vezli na reklamaci... 6 tydnu jsem byla bez kocarku a nosila 2x denne mimco v babyvaku pri prochazkach se starsim batoletem.

Takze oficialne si mas dat babyvak pres rameno, druhou rukou tam pak strkas dite, nejdrive ho tam jak kdyz posadi, strcis nozicky a polozis hlavicku.

Pro mne bylo snazsi rozprostrit si na prebalovak babyvak, dite pokladam co nejvice doprostred ve vsech 4 smerech. Potom babyvak jeste chytnu za kraje, abych se ujistila, ze ditko skutecne lezi rovne. Potom chytnu a prehodim babyvak pres hlavu.

Babyvak se mi nejlepe nosi, kdyz je ta spona az v miste lopatky na zadech.

Dovnitr jsem davala plinku, aby mimco nemelo otisknutou tu vnitrni mrizku na obliceji.

Ted v zime davam mimco dovnitr zabalene v rychlozavinovacce. Kdyby Te jeste neco zajimalo, tak napis.

milmic
19. říj 2011

@misala Já jsem v babyvaku nosila tak, že jsem ho rozprostřela na postel, položila dcerku, jednu ruku provlékla babyvakem a terpve potom nasadila a urovnala na sobě. 🙂

renabelly
7. říj 2014
https://www.youtube.com/watch?v=R75cDUWj3SU

- 16tá minuta je video návod ;)