Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

ssassi
autor
7. říj 2012

nikdo? 😢

taurusenka
9. říj 2012

@ssassi Nevím, jestli Ti napíšu dobrou nebo špatnou zprávu, ale s nosifolem mám zkušenost. 100% úspěšnost. Osm sáčků, ovulace jako snad nikdy předtím a otěhotněla jsem. Bohužel mimi si to po třech týdnech (5.tt+4) rozmyslelo ☹ a samo odešlo s MS. Ale nezoufám, protože dalšímu snažení nic nebrání a opět chci Nosifol užívat. Už mám krabičku připravenou doma 🙂 . Rovněž se snažíme o 2. miminko.

katy.m
12. říj 2012

Ahoj
Mám PCOS a chceme 2. miminko. Ode dneška jsem " na " Nosifolu. Doufám,že zabere a já se dočkám ovulace 😵 😵

ssassi
autor
12. říj 2012

@taurusenka děkuji za zprávu. trochu povzbuzení jsem potřebovala.
tobě budu držet palce, snad se brzy zadaří

@katy.m taky mám PCOS. už mám pár sáčků v sobě. piju i kontryhel a zobu pupalku. koupila jsem si dneska i snažící multivitamíny. zatím mě hrozně bolí břicho, jdu si vygůglit, jestli nemá náhodou kontryhel taky projímavé účinky 😝
jo a tobě palce samože držím taky 😀

určitě se podělte o dojmy a výsledky 😎

katy.m
12. říj 2012

@ssassi taky držím palečky.Já si objednám ještě drmek.Ten jsem pila před prvním těhu a asi zabral,po necelých 2 měsících jsem byla těhu a to mi doktor říkal,že já přirozeně neotěhotním.

ssassi
autor
12. říj 2012

@katy.m vyzkouším 😉
jen mám co dělat, abych si každý den našla chvilku na uvaření bylinek, vypití nosifolu, slupnutí tabletek.... vezmu skleničku a od vedle se začnou linout prapodivné zvuky. tak položím skleničku a letím kontrolovat dítě.... a tak je to celý den 😎 teď spí, tak jsem si ho konečně mohla rozpustit :o)

katy.m
12. říj 2012

@ssassi jo,to znám.Když jsme se snažili o první,tak jsem vše zobala podctivě,2x denně si vařila kotlíky čajů a teď? ???Není tolik času,kolikrát si vzpomenu až po několika dnech...

katy.m
12. říj 2012

@ssassi bereš k tomu ještě něco od Dr? Třeba Clostil?

ssassi
autor
12. říj 2012

@katy.m nene, brala jsem při prvním snažení. druhý cyklus s clostilbegytem a pregnylem se podařilo. ale teď už to chci bez hormonů. zkusím to. když to nepůjde, vím, že ty prokleté hormony zaberou. ale neudělaly mi vůbec dobře. je to na dlouhý příběh, sice mám krásného zdravého syna.... ale udělám všechno pro to, abych nedopadla tak jako minule (vyvrcholením spousty let na hormonech bylo zvracení do 20tt a skončila jsem až na kapačkách). nemluvě o kilech nahoru a některých změnách (pupínky, svědění, vlasy....) 😒

slunickosedmitecn
15. říj 2012

ahoj všem tu 😉 . I já jsem začla minulý týden užívat přípravek Nosifol, doporučila mi ho moje gyndařka,j prý moc spolehlivej a i pro ty, co údajně už ani umělým oplodněním děti mít nemohli, tak se po něm zadařilo, tak zkouším... 🙂 Třeba se zadaří. Dle všech výsledků jsme s manželem oba naprosto v pořádku a nikdo neví proč nám to již několik let nejde ☹

ssassi
autor
15. říj 2012

@slunickosedmitecn ahoj. tak třeba opravdu pomůže. budu držet palce!

já "to" dnes dostala. mám chuť zítra volat doktorce, aby se na mě tak za 10 dní podívala, jestli se vaječníky nějak rozhoupaly k činnosti 😉
nikdy jsem ovulaci necítila, tak nebudu vědět, jestli náhodou nosifol nezabral 😖

taurusenka
15. říj 2012

@slunickosedmitecn Ahojky, přeju Ti aby si k Vám miminko našlo cestu. Tvoje poslední věta naprosto odpovídá našemu resume před prvním miminkem. Oba v pořádku, tak proč to nešlo ..... Najednou se to povedlo poslední možný cyklus před IUI. Momentálně jsme ve snažení o 2. mimi.

slunickosedmitecn
21. říj 2012

@taurusenka
@ssassi , moc oběma děkuji za podporu, uvidím, zda Nosifol obstojí, ale beru to tak, že je v tom samý dobrý vitamínek, který neuškodí, takže tím vlastně nic nezkazím, ba naopak. Člověk má zkusit vše, co by mohlo pomoci. 😉 ...
@taurusenka tobě držím palečky, aby vyšlo brzo 2. miminko.

Jinak máte obě moc krásné dětičky a nebojte, to druhé brzičko přijde také.

taurusenka
22. říj 2012

@slunickosedmitecn Taky moc děkuji za podporu. Momentálně užívám NOSIFOL od středy minulého týdne a v bříšku to dost pociťuji, což jsem předtím nezažila. Respektive jednou, kdy jsem poprvé začala užívat NOSIFOL. Teď ho beru podruhé. Od zítřka si začnu dělat ovutesty, tak jsem na to zvědavá, kdy nastane významný den D. Snad se nám ale do tří cyklů (měsíců) zadaří a nebude se opakovat "opožděná MS" v 5.tt+4 😢 jako před pěti týdny 😢.

ssassi
autor
23. říj 2012

@taurusenka asi si taky koupím nějaké ovulační testy. jak moc je to spolehlivé? nikdy jsem si nedělala.

jinak moje tělo si už na nosifol zvyklo, už nelítám každých 5 minut na záchod 😝

taurusenka
23. říj 2012

@ssassi u mne byly ovutesty spolehlivé. Pokud nebyly pozitivní (testovací čárka nebyla stejně výrazná nebo výraznější než kontrolní), opravdu jsem neotěhotněla. Při otěhotnění jsem je měla jako dálnice. Zvlášť při tom druhém po Nosifolu.
Dnes jsem si dělala první a byl tam slabounký doušek (takže negativní výsledek), ale nejspíš se ovulace blíží a možná bude dřív než jsem čekala, tak jsem ráda, že jsem začala testit už 10.DC. Každopádně si nekupuju nějak moc drahé. Používám balení po 5 ks za cca. 77,- Kč. Kupuju je u Dr.Maxe.

ssassi
autor
23. říj 2012

@taurusenka díky za tip. zkusím koupit

petulle1986
29. říj 2012

Ahojky holky, tak se pridavam do snazilek s Nosifolem 🙂 mate tu nejake extra pozitivni zpravicky jak zabral ? ja mam bohuzel PCOS takze nemam ovulaci vubec :( drzim vsem palecky

ssassi
autor
30. říj 2012

@petulle1986 já zatím nic, přesně v době, kdy by se dala účinnost nosifolu testovat, jsem měla ukrutnou virózu. takže příští měsíc :o)
taky mám PCOS

petulle1986
30. říj 2012

@ssassi virozu jo tak to je smolik ale tak treba pristi mesic se ukaze ucinnost 🙂 beres k tomu jeste neco anebo jen ten nosifol ? me totiz dal dr. i clostilbegyt na podporu ovulace vzhledem k PCOS 😒

ssassi
autor
31. říj 2012

@petulle1986 nene, tentokrát to chci bez hormonů. takže nosifol, nějaká ta bylinka.... clostilbegyt jsem měla minule a i když se podařilo hned druhý cyklus, neudělalo mi to moc dobře 😝

petulle1986
31. říj 2012

@ssassi ahaa no tak to jo 🙂 treba to budeme mit stesticko 🙂 ja teda clostil brala jednou a to se mozna zadarilo ale bohuzel se to neudrzelo ... tak uvidime co bude ted s nosifolem pokud teda ovu vubec bude 😒

fwllo
14. lis 2012

Ahojky,
po vysazení antikoncepce mám problém s cyklem. Byl mi doporučen Nosifol.. Lékařka říkala, že stojí kolem 1200,- ovšem v lékárnách u nás chtějí minimálně 1600,- Je to na tři měsíce-5 balení.. V jaké lékárně jste kupovaly a zhruba za jakou cenu prosím? Díky

ssassi
autor
15. lis 2012

@fwllo ahoj, já chytila nějakou slevu (čtvrté balení zdarma). nevím už přesně cenu. ale co jsem tak slyšela, jsou v různých lékárnách ty ceny o stovky jinak. pár si jich projdi. nevím odkud jsi, možná by to šlo i přes net?

fwllo
15. lis 2012

@ssassi jsem ze severních čech, obvolala jsem všechny lékárny ve městě, v jedné je měli na skladě, tak jsem si koupila jedno balení za 370,- a asi to tak budu kupovat i dál, aspoň tu částku nedám najednou, ale po částech. Jinak mi řekli, že za akci 4+1 bych dala 1800,- . Tuhle částku mi potvrdili v pěti lékárnách.. Tak to se ani až tak moc nevyplatí.. Ale hlavně, když to pomůže..

ssassi
autor
15. lis 2012

@fwllo já už končím druhé balení. a nějaký změny necítím... 😒

fwllo
15. lis 2012

@ssassi ☹ no, tak to není zrovna to, co bych ráda četla.. Ale budu doufat, že to pomůže.. Jak mně, tak tobě 🙂

petrahorakova1980
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saurer
27. lis 2012

Ahoj holky, včera jsem začala s Nosifolem. Mám PCO asi na hormonální bázi,
jaké máte výsledky?

mimimimimiimi33
28. lis 2012

Ahojky, tak tyhle zázračné sáčky 😉 mi doporučila kamarádka, která žije v Itálii někdy o prázdninách 2011. Hned mi ho přivezla, protože u nás tehdy nebyl k mání. 😒 Pila jsem ho poctivě a přesně podle návodu. Má docela příjemnou, osvěžující chuť. Něco jako mulťák 😎 . Manžel v té době bohužel zrovna odjel na služební cestu, takže nic ☹ ☹ ☹ . Ale- po 4 měsících se zadařilo a dnes máme krásného zdravého křiklouna 😀 a už se těšíme až mu jednou přibude sourozenec 😵 😲 .