Nové pleny Fred & Flo

jessical
3. lis 2018

Zdravím maminky, nedávno mě zaskočila informace o tom, že už se v Tescu neprodávají pleny Tesco loves baby se sovičkami, které používáme. Zrovna nám docházejí zásoby a potřebujeme přejít na jinou značku. Maminky máte některá už zkušenost s novou značkou plen v Tescu? Vím, že každé dítě reaguje jinak, jednomu můžou pleny sednout, další může mít opruzeniny. Ale přemýšlíme nad vyzkoušením těchto z Tesca nebo z Lidlu, sovičkové z Alberta synovi nesedly. Děkuji za jakoukoli zkušenost 😇

mayam
3. lis 2018

@jessical Přijdou mi hodně podobné těm se sovičkami, možná trochu tenčí. Jsem s nimi spokojená.

zmrz_lina
3. lis 2018

Vyzkoušela jsem jak ty obyč, tak ty premium a jsou super. Máme i plenky z Lidlu a ty jsou také fajn.

tratatundra
3. lis 2018

Zkusili jsme a zřejmě u nich zůstaneme ;)

jessical
autor
3. lis 2018

Děkuji moc všem, tak to mám radost, nejspíš je tedy také vyzkoušíme 🙂

leneee
3. lis 2018

@jessical mne tedy Fred a Flo prijdou mnohem horsi nez Tesco puvodni. Jsou mnohem vic igelitove/umele a mam pocit ze synovi nedycha pokozka. Prechazime tedy radeji na DMkove.

ropetra
3. lis 2018

U tescovych plen zustavame a tyhle nove mi prijdou jeste lepsi, nez ty se sovickami

lucifux
3. lis 2018

My používáme jak z lidlu Lupilu, tak i z penny Bebelino. Záleží na tom kam zrovna jedeme. Oboje jsou super v podstatě jsou stejné jen jiná značka. U těchto značek jsme cca od 6. měsíců. Nikdy jsem neměla pocit, že mu nějak nesedí.

verinikki
3. lis 2018

Máme doma, jsou super, tenké s drážkama...

blanapa
3. lis 2018

Za mě jsou taky fajn, jsou tenčí, ale vydrží, nijak nesmrdi.. Budu i nadále kupovat,měla jsem i ty Lupilu z Lidlu a z těch jsem teda byla zklamaná, hodně měkký, provesovali se při větším čůrani, byli cítit umělinou.. Takže já zůstávám u Fred Flo🙂

ira82_ra
3. lis 2018

Mě hodně mile překvapily. Za nás určitě lepší než ty se sovičkami. Tenké ale poberou hodně, opruzeniny se nekonají.

jessical
autor
3. lis 2018

Děkuji moc všem 🙂 Půjdeme do nich a uvidíme 🙂 vaše zkušenosti a názory mě přesvědčily :D 🙂)

emamaira
3. lis 2018

Za mě nic moc, přes noc procurana, že měl mokrý i spacák a mírně se oprudil... Už je kupovat nebudu...

nekiaxy
6. lis 2018

@jessical prave je mame doma, ale puvodni sovy byly lepsi. Schvalne jsem je porovnala, ty nove jaou mensi. Je pravda, ze jsou tenci, ale vic smrdi po chemii a syn si po kazdem ucurnuti hned stezuje, uz 3x mi za 3 dny protekly. Na noc davam zbyle sovi, lrijdou mi lepsi. Jsou blize Pampers, nez ty puvodni, coz je pro me spatne, Pampers mi nevyhovuji a obe deti se po nich vzdy oprudily. Takze musim hledat nekde nahradu. Ale pokud vyhovuji Pampers, s temito budete spokojena taky, kazde dite je jine🙂

miruskha
8. lis 2018

@nekiaxy V pondělí jsme koupili 2 balení jak 6XL pants tak Juniorky zapínací. Ale - nedá se srovnávat s sovičkami jak píšete. Fakt ne, zlatý Tesco Loves Baby. Moc toho nepoberou a protékají. Dělali jsme i test s vodou, po nasáknutí byli na omak vlhké ne-li mokré. Oboje dvoje. To se tedy moc Tescu nepovedlo, takovej šunt dát do regálů. Ještě že byli všechny v akci, kolem 150 a xl 220,-Kč. Doporučuji jak tu píšete DMkové Babylove, ty jsou dle nás nejlepší. Dost poberou a vydrží, věřte. Ještě jsme vzali na zkoušku Baby Nappies Clever od Bila, 12ks za 60,-Kč to samé jako Fred & Flo. Jako kdyby jste si složili papírové utěrky do několika vrstev a zabalili jako plenku. Prostě Fred je na nic, promiňte. Ostatní později ...

nekiaxy
8. lis 2018

@miruskha ja koupila jen male baleni, tak jsou s dvoumesicnim miminem hned pryc, ale zklamaly me. Taky uz nevyrabi v CR, ale v Italii. Na DM jsem zvedava, starsi se po nich osypal, snad mladsi ne. Jeste zkusim Lidl, pripadne Albert. Ale mrzi me to, mela jswm ty jednoduche soví pliny rada, i zen design bez mnozstvi barev...

jipe
8. lis 2018

mně připadají srovnatelné s lidlem nebo zelenými pampers a zdají se mi trochu lepší než původní sovy, ale je fakt, že jsou menší

miruskha
Autor odpověď smazal
Zobraz
miruskha
9. lis 2018

@verinikki Ty drážky jsou tam jen že tam jsou. Jinak kdyby tam nebyli tak se nic nestane. U jiných plenek s drážkami je to o něčem jiném, tento výrobek je dle nás a zatím za levno na nic. To se nepovedlo, promiňte mi...

miruskha
9. lis 2018

@nekiaxy Zkusíme se mrknout kde by se dali ty Sovičky levně sehnat, asi nebude celostátní výprodej, nevěřím. Kdyby něco ozveme se. Existují podniky kde za "hubičku" prodají i vedoucího... 😅 Zatím ...

verinikki
9. lis 2018

@miruskha
Moc nechápu Váš komentář-co se nepovedlo?
Psala jsem vlastní názor, máme 4ky a za nás jsou daleko lepší než původní sovičkové...

miruskha
9. lis 2018

@verinikki Myšleno jako ty drážky, ta výroba, ta se nepovedla. nic proti Vám prosím... Testovali jsme s paní ty plínky 5 + 6, a není to ono jako ty Sovičkové. Tak se na nás nezlobte, také jsme dali jen názor že ty plenky jsou nic moc. A že to není jako Loves Baby tak to si pište, k nim to má moc daleko... Pardon.

cokoholka
9. pro 2018

Asi už máte všichni větší děti, ale komu by stačila vel. 2 a chtěl by ty nové Tesco plenky vyzkoušet, v Plenoboxu je najdete spolu se 7 dalšími druhy na vyzkoušení (Plenobox snadno najdete přes Google)

ste2011
18. pro 2018

@nekiaxy dobrý den,můžu se zeptat jaké plenky nakonec kupujete. Já taky s těm novýma nejsem spokojená. Jsou moc chemické. Nekupuji ani pampers.ty Tesco love byly úžasné

lencamat
18. pro 2018

Tesco love byly super a ty nove nejsou spatne jsou tensi urcite bych je prirovnala k dadam.

dzejn002
18. pro 2018

@ste2011 Dobrý den, my jsme je nahradili plenkami DM Nature. V těch nových si skřítek okamžitě stěžuje, že je mokrý, stejně jako v Pampers, Lupilu, Huggies a ve všech s jakoby gelovým jádrem. S těmi z DM přespí i celou noc, s ostatními to bylo i 5 přebalování za noc při testování. ;)

nekiaxy
19. pro 2018

@ste2011 uplne rovnocenne zatim nemam:( obycejne DM nam nevyhovuji, ty eko maji u nas jen vyjimecne. Ale pouzivame momentalne Dada a pak HappyMimi z drogerie Teta.

janajanicek
27. led 2019

Zdravím maminky, ubrousky Tesco Fred a Flo jsou super. Ovšem plenky jsou katastrofa! Lepitka jsou ostrá jako břitva!!! Přikládám foto. Syn má dodřené bříško! Tyto plenky jsou díky ostrým hranám na lepitkach nebezpečné pro naše děti! Kdo je mohl dát na trh? Zkouším se na na Tesco obrátit s dotazem!

ste2011
27. led 2019

@janajanicek mám stejný problém. Jsou strašné.

tejateja
13. únor 2019

Plenky super. Ty dítěti vyhovují. Zdá se, že absorbují lépe, než původní "sovy" a jsou tenké. "Pants" jsou ale naprosto tragické. Protékají i po malém vyčůrání. Zkoušela jsem 2 velikosti, které by měly vyhovovat. (Dítě je váhou přesně na konci menší velikosti.) Ani jedna nesedí. Lituju té investice, protože ani nevím jak takový produkt využít. Ještě jsem si později všimla, že smrdí podivně chemií a v některých jsou tvrdší kusy toho absorpčního matroše. :(

verinikki
1. dub 2019

Prosím Vás nemá někdo teď koupené Plenkové kalhotky pants ?
Potřebovala bych jejich foto.
Koupila jsem je teď v akci v Tescu a dle mého mají výrobní vadu - nemají sešitý a nakrabený materiál kolem nožiček - normálně to trčí jak dvě křídla.
Tak bych potřebovala srovnání, zda reklamovat či jsou takto nedodělané🙂Děkuju.