Nové pleny Fred & Flo

Zdravím maminky, nedávno mě zaskočila informace o tom, že už se v Tescu neprodávají pleny Tesco loves baby se sovičkami, které používáme. Zrovna nám docházejí zásoby a potřebujeme přejít na jinou značku. Maminky máte některá už zkušenost s novou značkou plen v Tescu? Vím, že každé dítě reaguje jinak, jednomu můžou pleny sednout, další může mít opruzeniny. Ale přemýšlíme nad vyzkoušením těchto z Tesca nebo z Lidlu, sovičkové z Alberta synovi nesedly. Děkuji za jakoukoli zkušenost 😇
mayam
3. lis 2018
@jessical Přijdou mi hodně podobné těm se sovičkami, možná trochu tenčí. Jsem s nimi spokojená.
zmrz_lina
3. lis 2018
Vyzkoušela jsem jak ty obyč, tak ty premium a jsou super. Máme i plenky z Lidlu a ty jsou také fajn.
tratatundra
3. lis 2018
Zkusili jsme a zřejmě u nich zůstaneme 😉
jessicalautor
3. lis 2018
Děkuji moc všem, tak to mám radost, nejspíš je tedy také vyzkoušíme 🙂
leneee
3. lis 2018
@jessical mne tedy Fred a Flo prijdou mnohem horsi nez Tesco puvodni. Jsou mnohem vic igelitove/umele a mam pocit ze synovi nedycha pokozka. Prechazime tedy radeji na DMkove.
ropetra
3. lis 2018
U tescovych plen zustavame a tyhle nove mi prijdou jeste lepsi, nez ty se sovickami
lucifux
3. lis 2018
My používáme jak z lidlu Lupilu, tak i z penny Bebelino. Záleží na tom kam zrovna jedeme. Oboje jsou super v podstatě jsou stejné jen jiná značka. U těchto značek jsme cca od 6. měsíců. Nikdy jsem neměla pocit, že mu nějak nesedí.
verinikki
3. lis 2018
Máme doma, jsou super, tenké s drážkama...
blanapa
3. lis 2018
Za mě jsou taky fajn, jsou tenčí, ale vydrží, nijak nesmrdi.. Budu i nadále kupovat,měla jsem i ty Lupilu z Lidlu a z těch jsem teda byla zklamaná, hodně měkký, provesovali se při větším čůrani, byli cítit umělinou.. Takže já zůstávám u Fred Flo:)
ira82_ra
3. lis 2018
Mě hodně mile překvapily. Za nás určitě lepší než ty se sovičkami. Tenké ale poberou hodně, opruzeniny se nekonají.
jessicalautor
3. lis 2018
Děkuji moc všem 🙂 Půjdeme do nich a uvidíme 🙂 vaše zkušenosti a názory mě přesvědčily 😃 🙂)
emamaira
3. lis 2018
Za mě nic moc, přes noc procurana, že měl mokrý i spacák a mírně se oprudil... Už je kupovat nebudu...
nekiaxy
6. lis 2018
@jessical prave je mame doma, ale puvodni sovy byly lepsi. Schvalne jsem je porovnala, ty nove jaou mensi. Je pravda, ze jsou tenci, ale vic smrdi po chemii a syn si po kazdem ucurnuti hned stezuje, uz 3x mi za 3 dny protekly. Na noc davam zbyle sovi, lrijdou mi lepsi. Jsou blize Pampers, nez ty puvodni, coz je pro me spatne, Pampers mi nevyhovuji a obe deti se po nich vzdy oprudily. Takze musim hledat nekde nahradu. Ale pokud vyhovuji Pampers, s temito budete spokojena taky, kazde dite je jine🙂
miruskha
8. lis 2018
@nekiaxy V pondělí jsme koupili 2 balení jak 6XL pants tak Juniorky zapínací. Ale - nedá se srovnávat s sovičkami jak píšete. Fakt ne, zlatý Tesco Loves Baby. Moc toho nepoberou a protékají. Dělali jsme i test s vodou, po nasáknutí byli na omak vlhké ne-li mokré. Oboje dvoje. To se tedy moc Tescu nepovedlo, takovej šunt dát do regálů. Ještě že byli všechny v akci, kolem 150 a xl 220,-Kč. Doporučuji jak tu píšete DMkové Babylove, ty jsou dle nás nejlepší. Dost poberou a vydrží, věřte. Ještě jsme vzali na zkoušku Baby Nappies Clever od Bila, 12ks za 60,-Kč to samé jako Fred & Flo. Jako kdyby jste si složili papírové utěrky do několika vrstev a zabalili jako plenku. Prostě Fred je na nic, promiňte. Ostatní později ...
nekiaxy
8. lis 2018
@miruskha ja koupila jen male baleni, tak jsou s dvoumesicnim miminem hned pryc, ale zklamaly me. Taky uz nevyrabi v CR, ale v Italii. Na DM jsem zvedava, starsi se po nich osypal, snad mladsi ne. Jeste zkusim Lidl, pripadne Albert. Ale mrzi me to, mela jswm ty jednoduche soví pliny rada, i zen design bez mnozstvi barev...
jipe
8. lis 2018
mně připadají srovnatelné s lidlem nebo zelenými pampers a zdají se mi trochu lepší než původní sovy, ale je fakt, že jsou menší
miruskha
9. lis 2018
@jipe Jestli vám pasuje ten výrobek a jsou menší, není problém je kupovat dále. Dáme vám tip jak srovnat velikost pomocí jednoho výrobku co jsme našli v Po ve světě. Na e-bay cena až 1200,-Kč, drahé. Tak jsme stahli/ukradli pár foto a zkusmo ušili a předali. No je to gratis a plní prý svůj účel, napsala jedna mamina. Dá se použít i pro starší děcka, fakt jo. Jen je třeba upravit dle vašeho potomka. Prostě jednoduchá věc ale koho by to napadlo že? V cizině mají super nápady a vyrábí pro všechny co potřebují plenky. 🙂 To poslední foto používá snad nějaký jo Junior. Jinak se to jmenuje "Convert Ups Diaper", a máte to zadarmo. 😀 Snad se bude někdy hodit. Tak jo...
miruskha
9. lis 2018
@verinikki Ty drážky jsou tam jen že tam jsou. Jinak kdyby tam nebyli tak se nic nestane. U jiných plenek s drážkami je to o něčem jiném, tento výrobek je dle nás a zatím za levno na nic. To se nepovedlo, promiňte mi...
miruskha
9. lis 2018
@nekiaxy Zkusíme se mrknout kde by se dali ty Sovičky levně sehnat, asi nebude celostátní výprodej, nevěřím. Kdyby něco ozveme se. Existují podniky kde za "hubičku" prodají i vedoucího... 😅 Zatím ...
verinikki
9. lis 2018
@miruskha
Moc nechápu Váš komentář-co se nepovedlo?
Psala jsem vlastní názor, máme 4ky a za nás jsou daleko lepší než původní sovičkové...
miruskha
9. lis 2018
@verinikki Myšleno jako ty drážky, ta výroba, ta se nepovedla. nic proti Vám prosím... Testovali jsme s paní ty plínky 5 + 6, a není to ono jako ty Sovičkové. Tak se na nás nezlobte, také jsme dali jen názor že ty plenky jsou nic moc. A že to není jako Loves Baby tak to si pište, k nim to má moc daleko... Pardon.

Začni psát odpověď...

Odešli