8měsíční dcera občas nakloní hlavičku k ramínku

denisamaz
3. zář 2017

Ahojte damy, prosim o radu dcera 8 mesicu sem tam (nekolikrat denne) jakoby skloni hlavicku k levemu raminku i to raminko pozvedne (nevim jak presne to popsat) nedeje se to podle nejakeho pravidla. Nevim co to muze byt, nechci nic zanedbat. Nevite nebo nemate zkusenosti co by to mohlo byt..? Dekuju

veronikanj
3. zář 2017

Ahoj, pred par lety neco podobneho resila moje sestrenka. Jeji syn ale naklanel hlavicku velmi casto! Nakonec se z toho vyklubala ocni vada. Klucina ted akorat nosi bryle. ;) Drzim palce, at to nic neni.

janawaes
3. zář 2017

Ahojky maly to dela taky, presne jak popisujes, ale sklebi se u toho a dela kraviny, ale udela to jen nekdy. Parkrat do tydne. Teda doufam, ze nebudeme muset jit pro bryle ☹ Ale jinak pricinu jsem nenesla, myslela jsem, ze to dela pro zabavu.

denisamaz
autor
3. zář 2017

@janawaes jo presne, udela to kdyz se smeje kdyz se lekne nebo se jen xichti... a je to jen sem tam... neda se rict ze by to delala casto ale dela. A nevim jestli otravovat doktorku...

evcapor
3. zář 2017

Ahoj, malá to dělala taky, doktor nás poslal na neurologii, kde jsme si jen potvrdili, že je malá zdravá, díky Bohu! 🙂 bál se zachvatoviteho onemocnění a aby to nepodcenil. Já osobně mám podezření na jantarové korálky, které ji vadily na krku a tak se tak nějak skrabala 🙂

odula
3. zář 2017

Mala to dela taky. Mozna jen nezrala NS. na neuro jsme byli ( kvuli jinym vecem) a EEG cisty. Pozorujte,uvidite. Kdyby to bylo neuro puvodu,bude se to stupnovat.

denisamaz
autor
3. zář 2017

@evcapor jsem rada za vas, ze je vse v poradku. Nase mala prave nic takoveho nenosi ale napadli me vlasky v uchu jestli ji nelechtaji... stejne se doktorovi nevyhnem.

pavla555
3. zář 2017

Já bych pro klid zašla k lékaři. Raději ,,otravovat,, zbytečně, než přijít pozdě.
Držím pěstičky ať to nic není !

evcapor
4. zář 2017

@denisamaz ano, pravda, ještě ho zajímaly uši 🙂 pokud to dělá jen na jednu stranu, je to možný 🙂 naše Kristýnka to dělala na obě strany. Určitě bude vše v pořádku a jak to přišlo, zase to odejde. U nás to trvalo tak dva měsíce a najednou je klid 🙂

janawaes
22. zář 2017

@denisamaz Mala taky nenosi zadne koralni a ani nic jineho, ale vlasky by to taky mohly byt, ale uz to zase dlouho neudelala, jsem ji pozorovala. No zminim se o tom doktorce a uvidime, ale ted uz je to faakt dlouho co to neudelala, tak snad bude vse ok, jste me docela vydesili