Občas nenávidím svoje mimino. Prosím, poraďte?

25. kvě 2020

Nejdříve bych chtěla poprosit abyste mě hned odsoudili, kdo to tak neměl nikdy to nepochopí. A taky nechci abyste si mysleli že jsem troll, jsem jenom zoufalá matka která potřebuje pomoc. Ja samá jsem vyrůstala v dětském domově odebrali mě matce- alkoholičce. V domově to bylo dost drsný, starší děti mě tam šikanovali, vychovatelky taky nebyli moc dobrý bylo jím jedno že v domově probíhá šikana. Když jsem odešla z domova šla jsem za matkou,neměla jsem kám jít a navíc jsem doufala že se změnila omyl. Chovala se ke mě hnusně, nadávala mi že můžu zato že od nas otec odešel. Ale přesto mě u sebe nechala zato jsem i byla vděčná,jinak bych skončila pod mostem. Našla jsem si práci jako pomocna síla, a snažila jsem si našetřit na bydlení. Plus jsem ještě musela doma vařit, uklízet, nakupovat a matka nehla ani prstem prostě jsem byla taková její služka. Jednou když jsem se vracela z práce našla jsem ji mrtvou,sice jsem matku nešnašela ale její smrt me hodně zasáhla. O tři měsíce později jsem si našla přítele, a o 6 měsíců později jsem neplánovaně otehotnela s tím že dítě si nechám. Později jsem se s přítelem rozešla protože jsem náhodou zjistila že dělá něco nelegálního. Nakonec skončil i ve vězení , mě se narodila krásná holčička a začátky mateřství byli nejkrásnější v mém životě. Teď ale prožívám peklo, budu to 2 měsíce co malá pořád jenom pláče vydrží brečet i 6 až 7 hodin. Dříve trpěla na prdy, teď trpí na ekzem a nic nepomáhá ani doktorka si neví rady. Ja už jsem úplně na dně, každý večer břečim, řvu na ní, nadávám ji,bouchám do stolů . Žačala jsem navíc pít alkohol každý den, není to tak že bych se opilá,ja toho vydržím hodně. Mám strach že budu jako moje matka,k psychologovi se stydím jít, nemám žádné kamarádka který bí mi pomohly. Omlouvám se za román a za pravopisně chybí. Za každou rádů a zkušenosti budu vděčná. nemám žádné kamarádka které by mi pomohly nemám nikoho. Om

hanka_12345
25. kvě 2020

Zrovna pred nejakym dnem.byla v tv pani s detmi s alergiemi...obe deti snad 6-7 alergii a kazde na neco jine a v nicem se "nepotkali". Na alergologii nasli 2 alergie (nebo 3) pani detem vse vysadila ale nulovej vysledek...az potom se sama dopatrala ze toho je mnohem vice, co testy neukazali...budes muset patrat, taky myslim ze bude nejaka potravina blbe,co testy neukazali

agnes_123
25. kvě 2020

Ještě je možnost zajít do poradny pro tehotne a matky po porodu v Národním ústavu duševního zdraví. Tam taky pomůžou.

surikata131
26. kvě 2020

Ještě mě napadá zkusit aby se na malou podíval fyzioterapeut, jestli nemá třeba blokádu krční páteře nebo tak něco...určitě nepláče jen tak, ale něco ji trápí. Chápu, že když tolik pláče, tak ti to drásá nervy, když navíc nemáš nikoho kdo by ti pomohl, ale alkohol není řešení. Urcite zkus psychologa a vyhledat nějakou pomoc, třeba kamarádku, někoho kdo by to malou chvilku pohlídal, ať si odpočineš...když cítí z tebe nervozitu a stres, tak se to projeví i na ní. Co se týče ekzému, asi Nekojiš, když piješ? Jestli jo tak zkus vynechat z jídla nejčastější alergeny (mléko vejce soja lepek), jinak hypoalergenni UM, na mazání se mi osvědčila A-derma, ovesne koupele, olivový olej do koupele.

elesinka
26. kvě 2020

@cysticka jsi hloupá, bezcitná a rozmazlená, tvoje rady jsou nekonstruktivní a urážlivé, jednoduše si kopneš do matky samoživitelky.

pasiba
26. kvě 2020

Máš možnost dát holčičku na odpoledne na hlídání? V první řadě bych se být tebou pořádně vyspala. Pak bych změnila doktorku. Jsi v nejhorším období, kdy ti holčička neřekne co jí trápí. ( popravdě? Já mám ráda děti až od jednoho roku 🙂 tohle období je někdy dost těžké)
Vypadá to, že by se ti do života bude hodit jedna šikovná parťačka. Ona povyroste a bude líp. Za psychologa se rozhodně nestyď. Život je moc těžký a tak 90 % z nás s ním potřebuje prostě pomoct. To je v pořádku

pasiba
26. kvě 2020

Jo tak to hlídání mi ujelo. Nikoho nemáš. Pokud bydlíš u Poděbrad tak ji privez ke mě. Já ti ji pohlídam a uvidíš, jak se na ni budeš po 3 hodinách těšit 😁

ondruchovat
26. kvě 2020

KdYz si nešťastná, zoufalá a nervózní - bude takové i miminko - mám na sobě vypozotvane ze cokoliv se dělo mě tak i miminku .. je to tvůj odraz ..

rezusesmichy
26. kvě 2020

@elesinka no ja bych to videla tak,ze bud sama jeste nema deti a nebo cesta k nim nebyla jednoducha a tak si vyliva zlost a kope do tech co otehotnely lehce a aniz by samy v dane chvili chtely...ony na to prece podle ni pravo nemely...ubohe...

katgatoo
26. kvě 2020

Útěchou budiž, že to není navždy. Já první dceru měla taky tak a teď je z ní bezva holka. Byla jsem z ní hotová, zhubla jsem na váhu jako když mi bylo 15. Ne každý řev se dá vyřešit intervencí rodiče. Zkus si to tolik nebrat, děti prostě pláčou a není to tím, že děláš něco blbě.

kikio
31. kvě 2020

Ahoj! Urcite se nemas za co stydet a situace se da jiste uklidnit ;). Odkud jsi? Treba by ti pomohla kamaradka. Ja bydlim kousek od Prahy a mam 8 mesicniho chlapecka a rada bych ti pomohla, kdyby jsi mela zajem. Tak se klidne ozvi!