Občas se trochu počůrá. Nevím, čím to je

lenulin
16. bře 2011

Mám takový dotaz malý už je úplně bez plenek i na noc zvládá to v pohodě, ale příjdou dny, kdy prostě než řekne na záchod případně si už sám dojde tak ma učurnuté v trenýrkách a nevím čím to je.Někdy to dělává když už je moc unavený a nebo má záchvat vzteku Tak mě teď napadlo, že manžel dělá turnusově.Malý ho miluje a moc se na něj těší je s ním rád Myslíte, že to může mít souvislost?Stavá se to většinou když je manžel pryč budu to muset víc sledovat.

beruska2x
16. bře 2011

ja myslim ze to je normalni. nasemu se to obcas stane taky, proste si treba hraje, je do toho zabranej a jeste ten odhad neni takovej 😉

lenulin
autor
16. bře 2011

no já bych to brala kdyby se mu to stalo jednou to se stane že se zahraje ale on to udělá třeba 3x po sobě za jedno odpoledne.A to ještě někdy tak že to zpozoruju volám ho ať jde čůrat a on se brání a řve že nechce a jelikož vím že se mu chce tak ho dotáhnu k záchodu aby se vyčůral.

beruska2x
16. bře 2011

aha tak to jo.. tak to spis nejakou motivaci aby na WC chtel..

lenulin
autor
16. bře 2011

No právě to je ten for že on normálně na záchod chodí je naprosto ok a příjde den kdy tohle vyvádí.Tak sem si říkala že zkusím vysledovat ty dny kdy táta odjel.Jestli to nemá souvislost možná to jen moc řeším a prostě to přestane samo.

8petule8
17. bře 2011

Taky si myslím že je to normální. Prostě ještě nemá úplně dovyvinuté ty svěrače a když je unavený tak to trochu pustí. Dej tomu čas, já myslím že to bude vpohodě 😉

lanka
17. bře 2011

Prý se to stává když si dítě zachladí spodek... ale vlastní zkušenost nemám