Jak oblékat novorozence?

lizzie02
12. dub 2018

Ahojky, chtěla bych vás poprosit o radu jak oblékat miminko, mam doma týdenního.
1. Spinka v overáku v zavinovačce, jelikož máme široké baleni tak se mi blbe zapina tak je tak tak zapnutý bez te spodní vrstvy, mam přes něj jeste přehazovat peřinku?
2. Dnes bylo krásně byl jsme venku lidi v tričkách a ja proste nevim co mu navléct, tak byl v tom v domácím body a dupky plus takový pleteny overalek cepicka a dala jsem ho do jarního zavinovaciho fusaku od emitexu, venku jsem fusak rozepínala na kočárek svítilo a přišlo mi teplo, ale teď nevím vůbec jak ho teda obléknout. Říká se jedna vrstva navíc než ja a když ja jdu v mikině tak by měl mít co? 🙂 omlouvám se za dotazy ale opravdu jsem z toho zmatená a bojim se ze prochladne nebo jako dneska když jsem rozepínala ze se mi prehreje ☹ jinak na zatylek sahám ale zatím me to prijde stejné kromě dneska tam byl teplejší když jsem rozepínala ten fusak. Moc děkuju 🙂

mku
14. dub 2018

@lizzie02 btw hodne u nich nakupuju obleceni, maji super materialy... sice je to drazsi, ale super.