Ochrana pro děti na nákup. vozík Beaba Baby Comfort Seat

soanpe
27. črc 2009

Holky, marně v ČR sháním tohle
http://www.babysecurity.co.uk/p/333206/beaba-ba...

hoďte tip, kde se to dá sehnat 😉

beruska2x
27. črc 2009

a neni to na tu chvili dost zbytecny 😖

emamamamu
27. črc 2009

so ja to videla na mimibazaru..ale vubec nevim, jak se to mohlo jmenovat 😒

soanpe
autor
27. črc 2009

beruška,
kupuju to pro svý dítě, takže ti to může být jedno 😉 😝
si nemyslmí, že Sofi musí 2x týdně celou dobu nákupu olizovat nákupní vozík 😝

ema
díky 😉 😵

soanpe
autor
27. črc 2009

ty jo, ema
tak to je mazec. to na odkazu se dá sehnat za 12-18liber a dá se to prát. to infantino bych se bála hodit do pračky 😅

dvojka
28. črc 2009

teda já nemám vůbec přehled kolik se toho už pro děti vyrábí 😕

dvojka
28. črc 2009

no je fakt,že na tom madle je nejvíc neřádů bacilovitech 😝 ,

sisstin
28. črc 2009

soanpe: a nemohl by ti to někdo ušít, to nevypadá zas tak složitě...mně přijde mazec i těch 18liber za kus hadru 😕 ale stačí mít paypal, pokud si to chceš objednat přímo od nich 😉

kacamar
28. črc 2009

soa, me to prijde fajn. jednu dobu viki neustale olizovala takovej ten kus na retezu, co se strka do dalsiho voziku 😝 😝 a je fakt, ze na nakupnim voziku je vic bacilu nez na verejnych zachodcich - staci se mrknout, kdo na ty voziky šahá, ze?
ale za ty prachy, bych to asi oželela 😕

soanpe
autor
28. črc 2009

kac, siss
ušít jsem si to chtěla, ale vyšlo by mě to skoro na stejný prachy a nervy ztracené u šicího stroje jsou k nezaplacení 😀 😀 😝
je to s vycpávkou, aby to netlačilo a už vidím, jak se mi tam ten vlizelín motá a šmodrchá...už ted mě to vytáčí 😅
no asi zapojím tchýní 😎
jen musím změřit vozejk nebo ho čornout 😅 😀

niebau
28. črc 2009

je to dobrá věc, ale zdá se mi to drahý.
já vždycky než synáčka do košíku posadím, tak ten košík ( madlo a na čem sedí) utřu dezinfekčním ubrouskem, - 🙂 , = taky řešení

soanpe
autor
28. črc 2009

no jo, ale na ten vozejk spotřebuju půklu balíčku ubrousků a za pár měsíců jsem na stejný ceně 😀 😎
a můžu to využít na druhý dítě nebo ségra, momentálně těhotná

mám vyhodit 500,- za KFC nebo Mc Donalda, tak raději za tohle 😉 😅

moniska24
28. črc 2009

Myslím si,že je to dobrej nápad 😉 ,jednou máme dítě a tohle není žádná pitomost,kolikrát kupujem pěkný blbosti.Škoda,že sem o tom nevěděla dřív 🙂

soanpe
autor
28. črc 2009

moni
asi si to nakonec budu muset spíchnout sama 😝 😀
ach jo ☹

moniska24
28. črc 2009

Já bych to nezvládla,děravý ponožky vyhazuju 😝

skuli
28. črc 2009

Tak já koukám jako blázen co všechno pro ty naše mrňousky nevymyslí.Kdyby Martinka měla tendence olizovat nákupní vozíky,tak bych taky investovala,nezdá se mi to jako zbytečnost,když je to pro dítě a jeho zdraví.Ale ušít bych si to netroufla,na to jsem levá 😀

soanpe-držím palce a doufám,že to pak vyfotíš a hodíš sem fotečku 😉 Taky je možné,že až to maminy tady uvidí,tak si budou u tebe objednávat a budeš mít bezva byznys 😀

skuli
28. črc 2009

moniska24 - 😀 Ta na ponožky bych si ještě troufla 😝

fyii
2. črc 2021

@soanpe odkaz mi nefunguje, jen technicka, az to pracne spichnes, nezapomen si to z toho madla sundat😉, ja nekdy v zapalu boje kosik kramu, urvany dite, kabelka atd. Jsem schopna vseho...