Očkování proti chřipce. Necháváte děti očkovat?

najana
31. srp 2009

Ahoj... mám doma chlapečka 2apůl a holčičku 8 měsíců a mám dost obavy z chřipek, které se na nás řítí... otužujeme, naští dostatek vitamínů, mají zdravý režim, malá je kojená.... ale stejně mi červíček obav hlodá... necháváte děti očkovat?

shaula
31. srp 2009

Proti chřipce ne, to mi přijde zbytečné... Ono není dobré cpát do dítěte veškerá možná očkování, je lepší imunitu budovat přirozeně.

kacka.va
31. srp 2009

proti chřipce bych se ani já nenechala nikdy naočkovat, takže nedám ani malou

martulikk
31. srp 2009

Ahoj, já mám holčičku na očkování ještě hodně malou... Ale protože sama na chřipky dost trpím, tak to letos hodně zvažuju. Za týden jdeme k doktorce na kontrolu, tak se jí chci zeptat, jestli se vůbec můžu nechat očkovat, když kojím 🙂

najana
autor
8. zář 2009

a teď mám 2 názory na očkování kojící maminky... jedna lékařka říká, že v pohodě a druhá, že vůbec ne.... takže se nenchám.... ani dětičky nenenchám, ale mimču jsem začala Prevenar a 2 a půl letému jsem nechala dát meningokoka... kdyby náhodou byli oslabení virem, aby na ně nevlítlo tohle /pneumokok nebo meningokok/....

najana
autor
8. zář 2009

...akorát chudák dostal angínu.... takže jsem pak byla na sebe kvůli tomu očkování naštvaná, ale už jsme snad z nejhoršího venku....

petja
8. zář 2009

očkování proti chřipce určitě NE!!!

sisi.v
8. zář 2009

taky říkám ne, očkovat proti chřipce bych dítě (ale ani sebe) nedala.