Od kdy bude 3 měsíční mimi moct být ve sporťáku?

9pipinka9
13. bře 2012

protože malemu bude tak 10 mesícú v říjnu a x-lander nemá moc dlouhou korbu bude tam na nej foukat.Nevím se sportákem nemám zkusenosti vubec,dnes mi ho privezli 🙂 a korbicku mám x-pram model 2008 .tohle me trápí ten sporták mám mimi do sporáku asi blbe rozene co ☹ chci hlubokou vyuzívat co nejvíc,ale v zime se tam uz vubec nevejde co s tím?

lucifereeek
13. bře 2012

když bude mít 10měsíců, tak proč by nemohl být ve sporťáku? to už bude velký na hlubokou korbičku ne? 😉

mrsblack
14. bře 2012

V 10 měsících už bude pravděpodobně sedět a v korbičce by ti stejně nevydržel, takže to bude nejvyšší čas přejít do sporťáku. My přecházeli v prosinci v 8 měsících, v korbičce byl, jen když spal, jak se probudil, hned chtěl sedět a koukat ven. Když byla velká zima, zachumlala jsem ho do fusaku, že mu koukal jen obličej a bylo to v pohodě. Mám kočár, kde se dá i sporťák přehodit po směru či proti směru jízdy, ale kvůli větru jsem to stejně nikdy nepřehazovala. Foukání se teda myslím bát nemusíš. 😀 V 10 měsících už dítě trochu větru snese a kdyby to jo fučelo, tak stačí přehodit pláštěnku a je hotovo 😉

moninka
14. bře 2012

taky jsem měla x-lander, dcera byla v korbě do cca 5,5 měsíců, pak už se tam nevlezla a byla ve sporťáku v ležací poloze a v pohodě, byla nadšená , z korbičky se natahovala aby viděla ven. Do sporťáku jsme přecházeli zhruba v říjnu. Pak měla fuska a naprosto bez problému. X-lander měl navíc velkou rozepínací boudičku, takže se mi zdálo že byla líp krytá než v korbě 😉

veruska007
14. bře 2012

Já měla staršího chlapečka v březnu a v hluboké korbě byl skoro do roka a nemůžu si to na zimu vynachválit. V kočárku převážně spal, v hlubokém byl lépe chráněný, lépe tam držel fusak, lépe tam spal a když se náhodou probudil a chtěl koukat, tak jsem zvedla polohování a mohl sedět. Ale měla jsem teda mnohem větší korbičku. Druhý chlapeček má přes 7 měsíců a dokud nebude teplo, bude taky v hlubokém kočárku. Sice v kočárku moc nespí, ale posadím ho tam taky a pod boudičkou si to krásně zadýchá a mám tam teploučko.

To je prostě X-lander, no. Kamarádky v něm měly děti tak do 4, max. 5 měsíců. Holt budeš muset zainvestovat do dobrého fusaku 😉

pusolamy
14. bře 2012

my mame JANÉčko malá je v dubnu a do sportaku sla zacatkem prosince takze asi 7,5mesice, do korbicky uz se nevesla no taky nam to vyslo blbe na zimu ale vzhledem k tomu ze bylo celkem teplo tak se to dalo a kdyz prselo nebo pak i snezilo tak stejne musela mit i plastenku protoze nam na ni chumelilo 😲 a jak byly ty velke mrazy tak jsem si od tety privezly klasickou libertu co byla driv ta ma poradnou korbicku tak jsme to doma po vsi odjezdili s tim

jop
14. bře 2012

uvidíš, kdy ti bude malý sedět. Můj syn se posadil sám až v 11 měsících, takže jsem ho do té doby dávala na sezení jen minimálně, ale v 10 měsících už prostě ležet nevydržel, takže stejně byl v pololeže... a vždycky se dá koupit teplý fusak. Já měla Inglesinu Magnum, která se dala štelovat podle potřeby i na sporťák, takže tohle jsem nemusela řešit 🙂