Od kdy dáváte dětem minerálky?

vefa
19. dub 2009

Holky, od kdy můžu dávat malému normální minerálku jako korunní apod..?nic jiného mi nechce moc pít, ale někde jsem četla, že se to nedoporučuji k vůli sodíku, či co, ale nevím už v jakém věku. Malému je 1,5

alesek
19. dub 2009

vafe mám 16 měsíčního chlapečka a taky mu sem tam dám minerálku,myslím,že když mu to nebudeš dávat pořád tak mu to neuškodí a malý si vždy dobře odřihne a to je zdravé né?

mkr
19. dub 2009

já bych minerálku nedoporučovala a když už tak bez bublinek, bublinky nejsou zdravá, ani dospělí by je moc neměl pít, krká, protože ty bublinky potřebuje dostat ze sebe ven

slunicko552
19. dub 2009

Tak my jsme byli u doktorka a ta mi řekla,že mu můžu dávat minerálku. Koupila jsem teda s minimem bublin a sem tam mu jí dám.Mu samo chutná 😀 Tak nevím asi to nebude tak špatné,ale záleží na každé z nás co udělá 😉

sisi.v
19. dub 2009

minerálku ideálně po zvýšeném tělesném výkonu nebo při průjmu atd. pro doplnění minerálů, ale jinak bych nedávala, přebytek minerálů zatěžuje ledviny a to i dospělím. Bublinky dětem si myslím vůbec ne, souhlasím s mkr, ani pro dospělé nejsou ideální ve větším množství.

slunicko552
19. dub 2009

Jj jak píše sisi.Jsem zapoměla napsat,že měl malý průjem,proto jsme byli u doktorky 😉

tomasek06
21. dub 2009

Mě taky minerálku doktorka doporučila už v jednom roce. Ale malý jí nechce, vadí mu bublinky a čistou taky nevypije 😒

elephant
23. dub 2009

Ahoj, kdesi som čítala, že minerálku až od 2 rokov. A podobne, ako písala sisi.v, nie často. Ešte je asi dobré občas striedať značky, aby nepil stále rovnaké zloženie a nestalo sa, že bude mať prebytok minerálov.