Od kdy děti začaly vylejzat z postýlky?

pampalini
28. led 2011

Zdravím maminky,
mám dotaz odkdy vám děti začaly vylejzat z postýlky? Mám totiž pocit, že to moje z ní brzo vypadne 😅 Ručičkama se jakoby přitahuje a snaží se překotit ven. Máme pod postýlkou plovoučku, tak mám obavy, aby si jednou, až se mu to povede, neublížil 😒 Jak jste řešily období "skorovylejzání"? Myslíte, že máme vystlat místo pod postýlkou nějakým molitanem? Vím, že je to asi ještě docela brzo a zřejmě se mu to ještě nějakou dobu nepovede, ale pro ten pocit 😕 Zatím ho teda nenapadlo navrstvit peřinu a polštář, ale nepochybuju o tom, že je to jen otázka času. Zábranu mezi dveřma taky pokouší. Co s tím?

kacab
28. led 2011

ahoj, Tomík to zvládl z cestovní postýlky vylézt už na 11ti měsících - už chodil... a to nám začalo to pravé hlídání 😀 😀 😀 postýlku jsem tím definitivně v obýváku zrušila a jen jsme za ním běhali... chvíli jsem uvažovala o ohrádce, ale jelikož už mám dvě děti, a další neplánujeme, tak se nám to zdálo jako zbytečná investice.... kamarádka ale pořídili ohrádku - některé jsou podstatně vyšší a dolů nechali udělat matraci.... na noc máme zrenovovanou starou klecovou, jak jsou v nemocnicích a je to super... zní nevyleze tak do 2,5-3 let 🙂 a navíc má lůžko vysoko, takže žádné ohýbání a bolavá záda.....

culi79
28. led 2011

@pampalini já, jakmile jsem jednou přišla do ložnice a našla toho našeho, jak už má postýlku skoro přelezenou, tak jsme odmontovali jednu bočnici a posýtlu přirazili k naší posteli, měla jsem ho vnoci i blíž 🙂 potom už nehrozilo, že by přepadl, maximálně slezl dolů přes naši postel. Jen si nepamatuju, kdy to bylo, ale myslím, že až kolem roku, roku a půl.