Od kdy je podle vás nejlepší učit dítě na brusle na led?

merilllyn
7. únor 2012

Chteli bychom poridit, ale nevim jestli neni jeste brzo. Aby to syna bavilo. Děkuji

denousek
7. únor 2012

muj syn zkoušel loni ve 3 letech kačenky ale porad mu padali tak jsme koupily brusle na led a pak už led nebyl 😀 to mel 3 roky... letos má 4 a zase nic brusle máme doma ale kdybych nebyla těhotna tak by jsme to určitě jeli zkusit... takze si myslim ze po 3.roku už se to vyzkoušet může... bud to pujde nebo ne...

ined77
7. únor 2012

ahoj 🙂 ,
náš malý si brusličky přeje, ale domluvili jsme se, že je koupíme až příští rok, myslím, že letos by mu to ještě nešlo.za měsíc bude mít 3,5r. 🙂 .chodíme se ale na led klouzat, ať ví co ho čeká...alespoń maličko 😉 😀 .

johnatanka
7. únor 2012

Holky, jak velký nohy mají vaši kluci??? Nemůžu sehnat klasický šněrovací ve vel. 26 nebo 27, aby nebyly prodlužovací a nebyly to ty skořepinový na přasku....syn 4,5 let, máme kluziště kousek, ráda bych s ním chodila, ale prostě nevím, kde koupit takhle malý, na holky se sehnat dají už od 26 v pohodě i jetý i nový....

akdar1
7. únor 2012

Brusle jsme koupili letos - synovi je 3,5 let. Na zimáku udělal nějaký šikula "trenažér" - stloukl polámané hokejky do tvaru krychle...děti se toho drží, tlačí před sebou a chodí na bruslích 🙂 Pak jsem si ho vzala do parády já...za tři pobyty na lední ploše se sám pohybuje s minihokejkou za pukem 🙂 Nejdříve jsme zkoušeli vůbec stát, pak čapí krůčky s rukama na kolenou, pak pomaličká chůze, pak skluz na obou nožích do zastavení...když se sám udržel, dostal do ruky hokejku a šlape si za pukem 🙂 Na 4. bruslení nás překvapil, že už se sám postavil po pádu 🙂 Hlavně ho motivovali kluci, kteří hráli hokej 🙂

Jinak syn není žádný zapálenec do sportu - slzičky byly a truc také, jak si ale dokázal, že se něčemu naučil, nemohu ho z ledu dostat 🙂

Klasické brusle se dělají se stélkou větší než 18 cm, také jsme nesehnali... Máme skeletové, posunovací a super!!! V létě z nich budou kolečkové 🙂

boban
7. únor 2012

my jsme kouili taky brusle letos,na poprvé sám stál a manžel sním jeudil po ledě,na podruhé už zkoušel sám dělat minikrůčky..snad se to naučí at můžem v létě koupit kolečkáče 😉 my jsme koupili klasické brusle kde se dá nastavovat ta velikost 😉

luucia
7. únor 2012

My jsme zkoušeli brusle loni...3 roky a udržela se, ale sama se neodrážela, musel jí někdo vézt 😉 letos už jezdí bravurně a na kolečkových ještě líp 😉

bodlynka
7. únor 2012

ahoj a nevíte, jestli se někde v Praze dají půjčit dětské brusle? Synkovi je 3,5 a chtěla jsem jen vyzkoušet jestli ho to bude bavit. Lyže ho zatím nadchli, tak jsem chtěla zkusit o víkendu led ve Stromovce. Co on na to?