Od kdy krmíte mimi v jídelní židličce?

boruuvka
17. lis 2010

Ahoj holky, tak pokládám další otázku. Od kdy myslíte, že je vhodné krmit v jídelní židličce (dřevěná s pultem, 5bod. pásy a polstrem) - já vím, že by se mělo až když dítě samo sedí, ale tak si říkám, že když bych tam malou dala 2krát za den po 15 minutách, tak by to snad vadit nemělo, co myslíte? Jinak malá je šikovná - překuluje se na bříško, cucá si palce u nohou, koně pase jako ďas. Zatím krmíme v autosedačce, která taky podle toho vypadá 😀 Děkuji za názory.

kikimaruska
17. lis 2010

Malého jsem začala krmit prvnímy příkrmy v polohovacím lehátku...a v něm byl až do doby, než se začal převalovat a sápal se ven (to už musel být připoutaný a hrozilo převržení lehátka). Protože ale neseděl, koupila sem kvuli tomu právě polohovací židličku, kde dítko jakoby leželo jako v autosedačce, ale zase jdlo bylo při krmení všude, takže se židlička snadno umyla a vyčistila, narozdíl od autosedačky (proto jsem nekrmila v ní , přestože se do ní vešel😉 ). V normální sedící poloze jsem začala krmit až ve 14 měsících, kdy konečně dokázal pevně a sám sedět (u nás to trvalo trochu déle).V té dřevěné nepolohovací židličce bych určitě čekala až na samostatné sezení, tot muj názor 🙂

innes
17. lis 2010

Já bych počkala, až bude sedět sama, ale je to samozřejmě na tobě 😉 Malou krmím od 6ti měsíců v polohovatelné židličce a nemůžu si to vynachválit.

dadous
17. lis 2010

naše niki sedí sama asi tři tydny, ale židličku mame už asi dva měsíce, mame polohovací, ale stejně se mi v ní vždycky posadila, takže klidně, jí tam už mužeš dat, stejně když se děti chovaj na klíně tak taky seděj 😵

hojda
17. lis 2010

Já dala do židličky až, když opravdu seděl sám. Do té doby jsme krmili v křesílku od Fisher Price, naštěstí byl pratelný potah.

dana3262
17. lis 2010

Ja si myslim, ze kdyz dite sedi bez opory s pekne rovnymi zadicky (kdyz je evidentni, ze se unese) tak na tu chvili zidlicka nemuze ublizit. Nas maly se v pohode unese a sedi asi od 7.mesice a sam se posadil az ted v 9.mesicich.

shaula
17. lis 2010

Až dítě samo sedí. Do té doby jsme krmili v autosedačce. 😎

linee
5. srp 2016

Holky,obnovuji dotaz.Pokud mala krasne sedi a udrzi se,ale jeste se sama z lehu do sedu neposadi,mohu ji v pevne zidlicce na jezeni dat a nakrmit?A nebo az kdyz si sama sedne z lehu?

ladyhacek
5. srp 2016

my koupili polohovací a krmila jsem ho v ní s prvními příkrmy - do ,,klascké´´ židličky bych dala až by si sám sednul.
(sedět jsem ho nenutili a neposazovali > sednul si v 8m)