Od kdy můžou děti do bazénu?

millist
10. čer 2009

Ahoj. Nevíte někdo, od kdy můžou děti do normálního bazénu? Slyšela jsem, že od roka.
Chodíme do plavání, teď budeme končit a chtějí po nás, aby jsme se rozhodli, jestli budeme pokračovat od září. A já teda vůbec nevím. Plavání je fajn, malou teda moc nebaví takový to pohupování, je radši, když si tak blbneme a s přítelem nebo babičkou si ji posíláme mezi sebou. Potápění jí nevadí. Ale já musím říct, že jsem si od toho slibovala trochu víc.
Říkala jsem si, že když se může od roka do normálního bazénu, budu chodit tam, v září jí už rok bude a co si budeme povídat, vyjde to o dost levněji a ty blbinky s ní tam můžu dělat líp.
Jak to řešíte vy???

kata.jan
11. čer 2009

Ahoj my jsem už v normálním bazénu byli. Malému nylo akorát sedm měsíců a na plavání miminek se chystáme od září. A slyšela jsem, že do roka by měli počkat hlavně děti ohrežené alergiemi.

garfie
12. čer 2009

já myslím že záleží hlavně na tvém uvážení a provozovateli co povolí 😉

kubaka
12. čer 2009

v normálním bazénu je spousta chloru a vypary z něho dráždí sliznice - my jsme na to dojeli- malý měl pořád rýmu a na ORL nám řekl, že je to častý problém a že by miminka do bazénu neměli vůbec.