Od kdy můžu používat dětský šampon na vlasaté mimčo?

eiram2010
21. únor 2014

Mám 4 měsíčního chlapečka, hodně vlasatého, potí se a smrdí mu hlavička když mu ji neumyju aspoň obden. Zatím používáme sprchový gel, ale jelikož mu vlásky nepadají, ale jen rostou, potřebovala bych poradit nějaký šampon. Moc děkuji 🙂

hojda
21. únor 2014

A má ve vláskách tu mléčnou krustičku? Většinou bývá cítit ta. Tak se nejdříve pokusit zbavit té. Jsou na to i homeopatika

gosa22
21. únor 2014

my používali od mala šampon dětský Nivea, taky jsme byli vlasáči, používáme ho doteď, neštípe v očích a je příjemný...na ty šupinky je dobrý klasický, tradiční olejíček od Alpy 😉 a ty vlásky se začnou obnovovat, buď vypadají do hola, nebo průběžně narostou nové, aniž byste to nějak radikálně zaznamenali 🙂

lucieandrlova
21. únor 2014

Šampón jsme měli Sebamed. Na mázek nám doktorka předepsala takovou žlutou vazelínu, kterou míchají v lékárně. Šlo to hezky dolů.

eficenka
21. únor 2014

určitě něco z přírodní kosmetiky, třeba weleda...

mafeska
22. únor 2014

kupuju sebamed šampon od výbavičky až do teď a jsem s ním spokojená. na takové ty šupinky ve vlasech mi doktorka dala ondřejovu mast- žluté, strašně mastné a smradlavé, naštěstí to zabralo.

matyasek29_6
17. led 2015

my používáme od 5. měsíce měsíčkový dětský šampon od Weledy, taky se malému hodně potila hlavička,takže ač píšou od 6. měsíce, začala jsem už dřív a je super, miluju vůni celé této řady...