Od kdy posadit (položit) dítě do vozíku za kolo?

petrakm
16. bře 2011

ahoj, rada bych se zeptala, od kdy jste jezdili s prckem ve voziku za kolo, resp. bych ho chtela vyuzit na inline? synovi je ted 8 tydnu a od 3 mesicu bych to chtela zkusit v tom miminkovniku,ale nevim,zda to neprehanim, aby mi neofoukl nebo tak, je to preci jen nizko, o kolizi se nebojim..diky moc Petra

medved09
16. bře 2011

od 3 měs.jsme se synem jezdili v Croozeru za kolem - byl tam ve "vajíčku" z auta. Dr. proti tomu neměla nic. Jezdili jsme nejprve asi na hodinku, když si malý zvykl, tak cca od půl roku i na delší trasy.

ivasad.
16. bře 2011

My jezdili asi od šesti týdnů. Samozřejmě se zadělanou nejen síťkou, ale i tím igelitem. 😉 v žádném případě tam nefouká. Jinak k tomu miminkovníku - ten jsme nekupovali, autosedačka mi přijde bezpečnější 🙂 A až bude dítě sedět, tak je samozřejmostí i helmička.

fiallinka
16. bře 2011

jezdili jsme od 6 měsíců, ale to bylo proto, že zrovna začalo jaro... pokud budeš jezdit po rovných terénech, tak myslím, že se moc omezovat nemusíš - přesto, za mne, jezdila bych až tak od 3 měsíců, kdy dítě udrží hlavičku, je pevnější, apod... jo, a taky v autosedačce.