Od kdy se může dát mimču rohlík? A proč?

kajdzas
21. únor 2008

ahoj mamči zajímalo by mě od kdy se může dát mimču rohlík a proč???

poupe
21. únor 2008

rohlik je lepek,takze od 6m.,kdyz neni alergik.

kacka79
21. únor 2008

Ahojky a není ten rohlík trošku přežitek z minulých let, kdy každé dítě drželo v ruce rohlík?? Zrovna na tyhle věci bych nespěchala...

konoupek
21. únor 2008

já dala malé rohlík až v 8m,myslím,že v6-ti je ještě dost brzo.Má ho na žmoulání,jinak na sváču dávám chlebík s máslem 😉

kacka79
21. únor 2008

Konoupek a máte už aspoň 4 zoubky?? My máme 2 a Filip neumí vůbec nic rozkousat, zkoušeli jsme dětské sušenky a neumí to kousat.. 😝

sylvar
21. únor 2008

já dala malé rohlík poprvé v 8.měsíci, ona ho žmoulala,ale všeho všudy ho měla 2x.taky jsem jí 2x už dala chleba s žerve a chutnal,ale má jen 2 zoubky a to ještě sotva přořízlý,takže to ,,rozmáčí,,ale chutná jí

poupe
21. únor 2008

nam je 11m a mame 2 zuby a zmoula ho taky od toho 8m,my davame taky do ruky,rohlik a detske susenky,

konoupek
21. únor 2008

kacko má tři zoubky,čtvrtý se klube 😉 ,ale i tak myslím,že to žmoulání dělá hodně 🙂 🙂

schnek
21. únor 2008

my jsme cca v 7 měsících začali dávat takové ty sušenky pro mrňata, aby se naučil kousat (měl už 7 zubů) a cca od 8 měsíce občas dám rohlík, ale není to každý den, je to spíš vyjímka, třeba když jsme na nákupu,... 😉 ale v 6 měsících mi to přijde brzy

navi
21. únor 2008

nám řekla doktorka, že do osmého měsíce v žádném případě nedávat nic s lepkem, ale malý je alergik, tak proto. Dávám mu do ručičky kukuřičné křupky a na těch se učí kousat(aspoň se snaží) i když nemá zoubky 😉

kupinka
21. únor 2008

Já taky spíš dávám kukuřičné tyčinky,ty úplně miluje a krásně to ukousn i žvýká...rohlík dám fakt jenom občas....

monas
21. únor 2008

my malému dali rohlík myslík po tom 6. měsíci, oni ho nejdřív stejně spíš žmoulají nebo rozdrobí do kočárku pro zlost rodičům 😉 . Po 6. měsíci je to OK, jde jen o lepek. Kromě toho jsme mu dávali ty mimi sušenky, ale nikdy jsme to zas tak nehrotili co mu dát a co ne. Myslím, že když se nic nepřehání, nemůže to uškodit, nás maminy taky cpaly v pár měsících svíčkovou a jaký jsme 😀 ! Honzíkoj teda hrozně rychle rostly zoubky, 1. v 5. měsíci a do roka měl všechny, takže s kousáním problémy nemá, občas to pocítím na vlastní kůži 😉