Od kdy zvládáte jízdu na dětském odrážedle?

tadlen
17. únor 2013

od kdy zvládáte jízdu na dětském odrážedle ? (motorka, pes...)

zdezli
17. únor 2013

Tak osobne jsem to jeste nezkousela 😀

ev.ka
17. únor 2013

Syn dostal k prvním narozeninám. V mateřském centru na tom popojížděl, jak dostal svoje - ven, začal hned jezdit. Do týdne se uměl vyhýbat překážkám a do dvou týdnů brzdit.

berenika39
17. únor 2013

s mojí váhou?

olcab
17. únor 2013

na malém enduru jsme to zvládli krátce po 1.roce a teď máme odrážedlo kolo,tak nějak to zvládala už o druhých narozeninách,ale víc se jí to líbí až teď ve 2,5letech

reruna
17. únor 2013

na odrážedle bych to možná zvládla i ve svém věku, i když s nohama až u brady, ale na psovi? 😀 😀 😀 a te´d vážně - moje děti to zvládají asi od 1 roku - nejdříve autíčko, později motorka enduro, od 2,5 let odrážedlo kolo typu yedoo tootoo nebo firstbike, od 3,5 let normální kolo s přídavnými kolečky, od 4,5 let kolo bez přídavných koleček

petule246
17. únor 2013

ještě mi to moc nejde, ale makám na sobě 😀

romantika
17. únor 2013

my s holcickou na klasickem enduru od 12 mesicu, ale musite koupit to mensi. Jsou dve velikosti, naucila se to okamzite, ale byla certik a uz dobre chodila. Ja na nem obcas poposedavam, kdyz mne venku boli nohy a i ted v tehotenstvi mne udrzi 🙂))) takze multifinkcni zalezitost. Je temer nerozbitne.

baris
17. únor 2013

obě holky měly takové ty úzké motorky - ve předu jedno kolečko, vzadu dvě (růžné barvy - cena okolo 400kč). Nechtěla jsem široké - pak se blbě doráží, ale i celkem stabilní, aby z toho nespadly dříve, než si na to sednou.

No a obě dvě začaly na tom jezdím cca od 15měsíců. U těchto motorek je více velikostí. Mladší měla myslím 2, starší 3. A jezdí na tom doteďka. 😀 😀 😀 😀 Nejlépe po bytě 😀

speedygon
19. únor 2013

Tak to tedy závidím...malá měla možnost si to vyzkoušet asi před rokem a půl(jsou jí 3) a nějak jí to nešlo....odrážedlo nemáme, máme trojkolku, tak budeme cvičit, aby zvládla alespoň to...akorát je to tu samý kopec a psí bobek, tak zatím trojkolka zahálí 😠

abecedka
19. únor 2013

Moje holky jezdí od roka doma. Já sama bych to asi nezvládla ani teď 😀

klara009
24. bře 2013

Dcera začala jezdit v 15 měsících, dříve jsme to nezkoušely. Možná by to zvládla i dřív.