Od kolika let může batole letět letadlem?

lucinka_jirackova
25. led 2012

Zdravím, maminky...nevíte nějaká, od kolika let může batole letět letadlem? 🙂 Děkuju moc. 🙂

ija1
25. led 2012

my leteli ve 13m, ale videla jsem i deti ve vajickach...........

lucinka_jirackova
autor
25. led 2012

@ija1 tak to je fajn...my bychom chtěli letos vyrazit na mallorcu letadlem a malému bude 18 měsíců, tak by to snad neměl být problém 🙂

bachovyesence
25. led 2012

Já si myslím, že v zásadě od novorozeněte, je spíš na tobě. My jsme s dcerou letěli poprvé v 10 měsících, pak v 18 a 20 měsících. Horší je zabavit je v tom letadle 😀 A nemají vlastní sedačku do dvou let, takže doufat, že pokud letíte dva a dítě, by mohla být volná trojka a nikoho k vám nedají.

lucinka_jirackova
autor
25. led 2012

proč nemají vlastní sedačku...to je blbé :(

ffiinnkkaa
25. led 2012

@lucinka_jirackova to není pravda že nemají, nemusí sedět na sedačce ale můžou 🙂

lucinka_jirackova
autor
25. led 2012

@ffiinnkkaa takže může mít vlastní sedačku?

veroussek
25. led 2012

Dítko může myslím letět od 2 týdnů věku, ale s tou sedačkou to je tak, že za dítě do 2 let letenku neplatíš (jenom nějaký poplatky, ale letenku ne) a tak ti musí sedět na klíně, dítko je pak připásaný speciálním pásem k tvýmu. Záleží to taky na přepravní společnosti a jejich podmínkách.

ija1
25. led 2012

@lucinka_jirackova - my leteli do Spanelska, bylo to pres noc, mela jsem ji na kline a spala, ale je pravda ze jsme vedle meli vlastni sedacku navic.........takze pres let mohla byt vedle, ale my leteli v noci takze chrnela.......

mamkamarketa
26. led 2012

do 2 let nemusis platit letenku,ale musis mit dite na kline. my leteli s 6ti mesicnim do USA (19h se vsim vsudy) tohle me vylecilo a platili sme letenku navic.
ale s 18m po evrope na kline se to da 😉