Od kolika měsíců chodíte s mimčem do chlorované vody?

keyssi
19. kvě 2011

Od kolika měsíců chodíte s mimčem do chlorované vody. Tchýně má na zahradě velký bazén a už tam malou lákají, nyní má 10 měsíců, není ještě brzo? Doporučujete po návštěvě sprchu nebo jiné opatření, možná je to přehnané, ale nehrozí holčičce nějaká poševní infekce nebo jiná reakce na chlór? Jaké máte zkušenosti.

kaculka46
19. kvě 2011

Ahoj,pokud nemáte vlastní studnu tak ji určitě taky koupeš v chlorované vodě.Pokud tchyně dodržuje dávkování na údržbu vody v bazéně,nic nehrozí.S malou chodíme do bazénu a žádný problém.Jen po koupání ji osprchuj a určitě si to obě užijete.

kristi
19. kvě 2011

od malička, tohle jsem teda vůbec neřešila

sunysara
19. kvě 2011

My jsme chodili plavat do bazénu od 6 mesíce a v pohodě, malý byl nadšený, jen potom osprchovat a natřít bežným krémem co natíráš a v pohodě, malé se to určitě bude líbit. 😎

moudivlacek
19. kvě 2011

pokud je to myslelo na koupani,tak od narozeni,z vodovodu tece skroo vsude chlorovana,krom tech,co maji studnu,pokud nema ekzem ci jinou kozni nemoc,tak bych to neresila,pokud myslis na piti,tak my do 6 mes prevarovali kojeneckou,do roka pil kojeneckou a od roka uz normlane z vodovodu,ale my meli problemy,znam maminy,co davaly detem z vodovodu hned od narozeni

takyja
19. kvě 2011

Ahoj, my chodíme od 6 měsíců a protože malá měla sklon k sušší pokožce, tak před návštěvou bazénu na radu kožní lékařky, která nám hodně pomohla, mažeme vždy čistou vazelínou z lékárny (stojí pár korun). Po koupání osprchuji a namažu Eucerinem (ten používáme opět na suchou pokožku). Takže pokud by sis to chtěla pojistit, zkus tu vazelínu (podle dr i trochu chrání kůži i před průnikem choroboplodných zárodků), ale bacha mimčo pak děsně klouže!

luciebx
19. kvě 2011

ahojky.. my chodili s malym do bazenu snad od 3 mesice a nikdy nemel zadny problem.. po koupani sem ho osprchovala natrela kremem a bylo to.. urcite kdyz je male 10 mesicu tak ji nic nebude a plavco si zamiluje..