Od kolika měsíců jste koupali mimi v domácím bazénku?

effka84
21. čer 2012

Ahoj holky, mám dotaz. Od kolika měsíců jste koupali mimi venku v domácím bazénku? Venku jsou teď vedra a malému jsme pořídili malý nafukovací bazének.
Akorát pořád váhám jestli to zkusit nebo je ještě brzo. Je mu 5 měsíců, nesedí, mohl by jen ležet a nebo na koníky. Šly byste do toho? děkuji za názory 😉

ange_de_la_morte
21. čer 2012

@effka84: vlastní zkušenost nemám ale švagrová má syna narozeneho loni na začátku května a na konci srpna se koupali v bazénku - vždycky spolu

kacikaci
21. čer 2012

určitě bych do toho šla a ničeho se nebála, dát akorát vody, a nechat ho chvilku na zádech a pak třeba chvilku na koníky, dát hračky..určitě se to prckovi bude líbit..mojí malé je sice už 8 měsíců, ale taky ještě pořádně nesedí, takže se koupe ještě pořád v leže a jak si to v bazénku užívá! jednou na zádech, po druhé na bříšku...

ined77
21. čer 2012

ahojky 🙂 ,
malá je narozená v únoru a v létě jsem ji už v bazénku na balkóně občas čvachtala 😉 ..
také neseděla, tak jsem jí jen podpírala hlavičku, tak jako při koupání nebo ležela na bříšku 🙂 .
v těch vedrech udělá voda dobře i malým miminkům..takže hurá do toho 🙂

stoupicka9
21. čer 2012

my jsme narozený po vánocích a už hned v létě jsme se koupali v bazénu jak o život i na koupaliště jsme občas zašli.My už jsme teda seděli od 5měsíců, ale stejně jsme do velkého bazénu měli nafukovací sedátko i se stříškou aby nesvítilo na hlavičku a v pohodě. V malém nafukovacím byl prcek ve vedrech skoro furt. Dostal trošku vody pár hraček a seděl a hrál si. I Když nesedíte tak ho tam polož jako při koupání.Určitě bych se toho nebála. Určitě mu to udělá v těch vedrech radost i se trošku otuží. Akorád bych mu tam dala asi slunečník aby na něj tolik nesvítilo sluníčko. Neboj se toho otužování pomáhá imunitě. My jsme pak chodili od 7měsíců na kojenecké plavání do venkovního bazénu a v pohodě. Tady máš přímo stránky na to sedátko http://www.nakupunas.cz/baby-kruh-se-striskou-6....

cuma
22. čer 2012

my koupali v 5.měsících v bazéně, od 3. jsme chodili do kurzu a malá ve 4.měsících seděla...myslím,že to určitě neublíží

jesterka01
22. čer 2012

Když měla malá těch cca 5měsíců, už se cachatala, i u babi ve velkém bazénu a doma v obýváku:D mám fotky v albíčku, https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jesterka01/a... i když ještě neseděla, tak na bříšku si to užívala parádně😀