Odkdy dávátě dětem pod hlavu polštářek?

pismenka
24. únor 2009

ahoj mamky, prosím o radu. Od kdy jste dětěm pod hlavu dávali polštářek? dala jsem jí ho jen tak na zkušenou a hodně ráda na něm spí, ale když usne sundám jí z něho, nevím jestli je to zdraví. Tak se ptám - třeba už j í ho budu moci nechat. Spí ráda se zachumlanou hlavičkou.

katynaa
24. únor 2009

mam stejny dotaz.mala usina taky rada na polstari. nicmene slysela jsem, ze u miminek to ma spatny vliv na pater. 😔

niki2
24. únor 2009

Ja jsem dala malemu polstarek tak pred mesicem, ale je hodne tenoucky.

lukin
25. únor 2009

Já slyšela, že polštář je vhodný až od dvou let. Ale teď bych ho ještě nedávala. Když si představím, že dcera má velkou hlavu a ještě ji pod ní dám polštář, tak bude mít bradu na hrudníku, a to se mi při spaní moc nezdá.

andy80
25. únor 2009

Malá má polštář od cca 8 měsíců, měla rýmu a zvýšená poloha v postýlce nebyla k ničemu, protože malá vždycky sjela dolů. Doktorka říkala, že polštář už mít může. Má ho v postýlce, ukládám jí na něj, ale malá stejně za chvíli spí mimo něj

beata.n
25. únor 2009

tak mi ho máme,ale opravdu tenkej,máme ho od 4 měsíce,protože malej spal prohnutej do luku,ze začátku sme spali v koj.polštáři,to mu zabranovalo být tak prohnutej,ale zase se pak nechtěl hýbat,takže doktorka a rehab.doktorka nám řekli at dáme tenoučký polštář.je pravda,že malýmu zmizelo to prohnutí a navíc si může lehnout tak,jak chce on sám 🙂

pismenka
autor
25. únor 2009

díky za názory, nechám jí ho, není vysoký ani tenký. Zdá se mi že na něm hajá líp, někdy spí mimo něj někdy na něm 🙂) jak píše andy80