Odkdy jste pořídili pro batole velkou peřinu a polštář?

vendeta
8. pro 2009

Od kdy jste pořizovali pro batole do posletele velkou peřinu a polštář?
Pro dvoulete batole už chcem pořidit velkou dospělackou peřinu a polštař(mame totiž ještě to z postýlky)
Chci se zeptat jestli je nakej specialni polstař pro male deti?Aby nemeli moc vysoko?diyk za radu

syraell
8. pro 2009

Nas Kubik ma 2,5 roku a mala perina s polstarem jsou naprosto idealni. Uz jsem zvazovala koupi normalni velikosti, hlavne kvuli povleceni s auticky, po kterem touzi, ale mam pocit, ze by se v te perine utopil. Rekla bych, ze bude idealni tak po 3. roku.

annynka
8. pro 2009

ahoj, Anička má velkou postel asi 2měsíce. A v poho, ani nepadá...Velkou peřinu má taky a příjde mi lepší než ta malá dětská, protože ta velká je těžší a zdá se mi, že spí klidněji...Pod tou malou pořád někam cestovala 😉
A s polštářem neporadím, Anička žádný nechce....

lenkazdenek
8. pro 2009

Ahoj,tak naše dostala peřinu a polštář k 2 narozeninám říkala jsem si,že to nebude tak odkopávat jako tu manlou peřinuu-hm beztak cestuje takže polštář taky nevyužitej-což sem radši 😉

davdan
9. pro 2009

Malej ma velkou perinu i polstar asi mesic, maximalni spokojenost, konecne se v noci tak casto neodkopava 🙂

lena27
9. pro 2009

my máme velkou peřinu a polštář asi týden a je pravda, že už tolik v noci necestuje a spí o trochu líp. hlavně aby mu to vydrželo 😀

leonik
9. pro 2009

my jsme pořídili dceři ve dvou letech, od tý doby je v pokojíčku ve velký posteli 🙂

kim
9. pro 2009

Od 21 měsíců 🙂 a úplně v pohodě, je i ve velké posteli 200x90, nemůžu si to oboje vynachválit 😎 😉

kacka79
10. pro 2009

Ahoj, tak nám je 2,5 roku a pořád spíme v mimi posteli s mimi peřinou a naprosto OK, nový nábytek i s peřinama bude ve 3 letech 😉

jjaanca
10. pro 2009

Já mám polštář z kuliček který je na zip a kuličky se dají ubírat a přidávat a tak můžeš regulovat kolik má být pod hlavou. Udělala jsem to tak i Lucince. Malý polštářek do postýlky jsem vypárala (obsah vyhodila), dala tam zip a postupně přidáváme kuličky. 😉

iloha
10. pro 2009

My máme od 18 měsíců a v pohodě, tolik se neodkope a polštář máme téměř prázdný. 😉 Někdy spí i bez polštáře.

kijonkova.k
10. pro 2009

Aho,tak malá spí od asi 4.měsíců ve spacím pytli a zatím v poho.velkou peřinu ještě nemáme a pod tou malou z postýlky spala jen párkrát(když jsem prala pytel a nestihl mi uschnout.Na 2.narozeniny dostane velkou postel k nábytku,tak asi pořídíme i velkou přikrývku.Spí bez polštáře.

aaabbbc
10. pro 2009

Tak malá mi spí ve velké posteli 130x200 od dvou let, s normální dekou a polštářem a není jediný problém....

sisi.v
10. pro 2009

velkou peřinu asi od dvou let, většinou se do ní nechá zabalit/obalit a pak moc necestuje. ale polštář má plochý, spec. dětský z Jysku, na velkém spát nechce ani u nás v posteli a je to jen dobře 😉

jandalinka
11. pro 2009

Ahoj.Malá měla v listopadu 2roky a přemýšlím,že jí pořádím velkou peřinu klasickou co máme my s manžílkem.V roce dostala duchnu teploučkou péřovou i s polštářkem,ale ten polštářek je fakt tenoučký a někdy jí nestačí a bere nám náš velký 🙂 😅

binki
12. pro 2009

peřinu máme od roku a půl, polštář od dvou let

marselina
12. pro 2009

my jsme je pořídili když měl kubíček rok a čtvrt.začal nám vylézat z postýlky,tedy spíš přelézat žbrdlení tak od roku a půl spinkal sám ve svém pokojíčku na své velké válendě.

gabinaf
15. pro 2009

Tak náš prcek je ve velký posteli od 22 měsíců, má velkou peřinu, taky se mi zdá, že líp spí a míň se odkopává, polštář odmítá 🙂

geminis
16. pro 2009

Ahoj holky,
můžu v návaznosti na tento dotaz jednu otázku, snad se zakladatelka neurazí.
Jaké značky velkých/dospěláckých peřin se vám osvědčily?
Naše holky budou mít za pár dnů 3 roky a dostanou velké postele. Zatím tam budou mít peřinku a polštář z malých postýlek, ale časem bych jim ráda pořídila i ty velké.
Akorát nevím, po kterých šáhnout. Jen v IKEA jich mají spoustu.
Díky.

marselina
16. pro 2009

já koupila čtvero ročních období z quellu,jsou zároven výborné pro astmatiky což jede z našich broučků má 😝

vrtule83
16. pro 2009

geminis
můj názor je, že na značce zas tak moc nezáleží. Výrobců jsou mraky, mi máme z Jysku deku i polštář. Ale lituji, že polštář jsem nekoupila od Stanexu, na ten nedám dopustit, tak až se ten z Jysku opere tak koupím dražší od Stanexu. Hlavně kouknout na materiál, gramáž, kvalitu šití a důležité je při jaké teplotě se může prát.

vrtule83
16. pro 2009

jinak velkou postel má asi od necelých 2 let a velkou deku a polštář jsme pořídili cca za půl roku

zany
17. pro 2009

Velkou peřinu i postel máme od 22 měsíců než se narodila malá 😉 Polštář má spíš takovou placku. Polštář i peřinu máme péřové 😉