Odkdy vaše děti pijí z flašky samy? Tak, že si ji drží

jenjanka
24. únor 2009

Ahoj,chci se zeptat odkdy se vam dětičky napiji s flašky sami,že si ji drži sami.děkuji

timbouctou
24. únor 2009

No, možná je čas učit na hrneček s pítkem 😅

zoubek
24. únor 2009

Mám 8.měsíčního prcka a právě jsem ho to naučila. Používáme flašky od aventu, koupila jsem tu učící s oušky. Pěkně si to za ty ouška drží. Jen jsem ale udělala takovou věc. Vždy jsem ho držela v náručí,když pil, ale když jsem ho to začala učit, tak jsem ho pokládala na polštář, aby byl trochu víš ( kdyby mu zaskočilo) a hlavně ode mě dál 🙂 Samozřejmě jsem vždy při něm. 😉

berenika39
24. únor 2009

a pročpak ho to chceš učit? spíš odnaučit? 😀 😀 😀 . dej mu hrneček, bude mít radost, že je velkej kluk, pije jako vy a ty budeš mít po starosti.

dělám to jako zoubek, položím prcka trochu do zvýšené polohy, dám mu láhev, ležím u něj přitulená a on si pije sám a sám si láhev drží. umí to od konce pátého měsíce. ted už přes den používáme hrnek od aventu, láhev jen na mlíčko před spaním.

xuan
24. únor 2009

nase natalka pije sama od 6 mesice ma normalni lahev s uchem sice si s tim i hraje a je vse mokre ale aspon se snazi ale nejradeji pije s hrnecku jako mame my.

ria80
24. únor 2009

Taky jsme měli problém.Nejde o pití ,ale aby si to pití drželo dítě samo.Taky jsem z toho měla problém.Ona malá si začla sama držet pití až někde v 15.měsících,možná i později.Pořád to chtěla ode mě držet a tak pila,jen když jsem si vzpomněla.Ted pije když ona chce a je to fajn.Hlavně že to přijde

andy80
25. únor 2009

malá si držela lahev asi ve 4 měsících, od 6. měsíce máme hrneček (jak na mléko, tak na čajík). Drží si obojí v pohodě sama.

keba
25. únor 2009

Naše malá má 9měs.a taky si sama flašku s čajíkem nedrží...pouze když už nechce tak si ji chytne a sama si ji vytáhne z pusy. 😉 je ale pravda že děti které mají flaštičku s úchytky tak si ji většnou začnou držet sami,prostě se jim to lépe drží než obyč.láhev,my jsme zatím nijakneřešili z láhve pijeme jen čajík tak budna to příjde sama nebo rovnou přejdeme na hrníček...asi bych tomu nechala u mimi volný průběh 🙂

ivulinda
25. únor 2009

Adélka si flašku drží už od 9měsíců.a ted se učíme pít s hrnečku

jenjanka
autor
25. únor 2009

Když leží tak si ji taky drží,ale třeba v sedě by se nenapil.neumi si tu flašku naklopit.

radka.m.
25. únor 2009

jenjanka-nemusíš mít vůbec obavy,prostě každé dítě je jiné,my máme 16měsíců a sám si flašku drží asi necelý měsíc!když ležel,tak přesně,jak píšeš,to mu šlo pít,ale jakmile se měl čaje napít třeba vsedě,tak to prostě nezvládal,ted už pije sám,byl prostě pohodlný a líný zvedat ruku,takže časem se to určitě naučíte i vy,nebo spíš to už pro prcka nebude taková práce 😀 😀 😀

lenulab
13. lis 2011

Tak naše malá teda vůbec, ani náznak k tomu nemá ☹ Bude mít 13m.
I mlíčko i pití průběžně přes den jí dáváme z ruky. Trochu mě to trápí.. To už by měla umět, ne?

gilotek
17. lis 2011

STarší syn si lahev držel v roce, pak dostal hrneček s oušky.
Dvojčata si lahev drželi v 7 měsících, pak jsme vyměnili na hrneček s oušky a drží si sami - ted jim bude 11 měsíců.

ciernavila
17. lis 2011

hrncek s uskami si drzi asi tak tyzden, len obcas este netrafi hned do ust, chce to cvik