Odmítá mléko v 8mi měsících. Co s tím?

sjuzan
26. srp 2009

Holky,poraďte....malá bude mít za necelých 14 dní 9. měsíců a asi před měsícem začala vymýšlet s Nutrilonem.Její potřeba 900-1000ml za den se postupně s příkrmama snížila na 500-600ml,což by ještě šlo,ale teď vypije tak 300ml/24hod a to ještě s obstrukcema.Začne pít,vypije trochu a už nechce(vyplivuje savičku,otáčí hlavu a kope do lahvičky).Nevíte,co s tím?Dostává teda denně jogurt a teď asi 3 týdny večer kaši.Myslíte,že jí mléčné výrobky stačí nebo může za den 2 jogurty?

mousunek
26. srp 2009

mlicka v tomhle veku staci 500ml denne ja davam mlicko jen 2x za den rano a vecer. Dva jogurty za den si myslim jsou zbytecne. davas prikrmy?

radka.m.
26. srp 2009

u 9měsíčních dětí je potřeba mléčné dávky 600ml,jogurt se počítá150ml jogurtu=250ml mléka a když přidáváš večer ještě kaši,tak mléčná dávka by měla stačit,po roce už je mléčná dávka 500ml

mousunek
26. srp 2009

150ml jogurtu je 250ml mleka? 😲 kdo Ti to rekl?

radka.m.
26. srp 2009

na netu kojení to najdeš v databázi otázek a odpovědí,najdeš tam i to,podle kterých tabulek to je

radka.m.
26. srp 2009

jo,je tam i převod másla,sýrů a tvarohu

mousunek
26. srp 2009

jj se mrknu protoze kdyz je neceho 150 tak je toho 150 a ne o 100 vic 🙂 ale treba to ve skole uceji spatne

mousunek
26. srp 2009

radka.m - muzes prosim dat odkaz? nasla jsem asi jine stranky predem diky

mousunek
26. srp 2009

stranku bych mela ale je tu tech otazek tolik ze nevim kde to najit

radka.m.
26. srp 2009

mousunek-v těch otázkách to někde je,ale kde,to ti přesně nepovím,je to už dlouho,co tam odpovídali,ale ještě by tam měla být ke stažení přímo tabulka,já jsem napsala p.Mrázkové,tak až mi pošle odkaz,tak ti ho sem do diskuze hodím

madlenka29
26. srp 2009

sjuzan-my jsme měli s malou ten samý problém co ty,prostě začala mlíčko totálně bojkotovat mezi 8-10měsícem,dostávala Bebu ha,mlíko jsem do ní dostala pouze v noci když nevěděa co pije a byla v polospánku,ptala jsem se doktora co s tím a on mi řekl,ať zkusíme dát jiný mlíčko,tak jsme ze dne na den přešli na Hami mlíčko a pije ho do teď(večer má 270ml),jinak dávám jogurty,pribiňáky,občas uděláme kaši,ale tu nemusí.Moje rada-zkuste jiný mlíko a uvidíš 😎 .

mousunek
26. srp 2009

radka.m. - diky

lienka43
26. srp 2009

Sjuzan to je docasne ze ti odmieta mlieko nam sa to stalo tiez a trvalo to par tyzdnov ale potom sa to vratilo do normalu, ja som to riesila na veceru kasemi a kazde rano ma jogurt, ale ako vravim je to docasne ono sa to vrati spet, deti maju take obdobia..

radka.m.
26. srp 2009

MOUSUNEK-TAK VLEVO MÁŠ PŘÍKRMY,TAK JE TO V TĚCH PŘÍKRMECH,wORLD,VÝŽIVA V DRUHÉM ROCE

radka.m.
26. srp 2009

tAK tam píše,že jedna dávka mléka je 250-300ml a té jedné dávce se vyrovná-1jogurt,50g sýra,40g tvarohu