Odmítá Sunar ve flašce, ale pořád se budí na krmení

azzina21
16. lis 2011

Ahoj mam trošku problém.. Malému je rok a pul a pořád se budil v noci na krmení.. Teď z ničeho nic odmítá sunar a vše ve flašce.. ale pořád se budí na krmení.. co mám dělat???? ☹ ☹

mates22
21. lis 2011

ahoj, tak to jsme na tom stejně, jen náš malej ten sunar nikdy nepřijal, už jsem se snažila ho odstavit, ale on nechce žádný sunar (co my v tom nechali peněz) a ani mlíko, tak prostě kojíme dál. V noci vstává jednou dvakrát, ale říká si i přes den.

andy.ce
22. lis 2011

Já jsem kojila do roku a asi 2 týdny a pak nechtěl sunar a nic. Takže od toho, co jsem přestala kojit, jsem mu dávala na jídlo hodně pribiňáky, jogurty, tvarohy, sem tam se napil kefírového mléka. Jinak z flašky s dudlíkem mi nepil nikdy, ani dudlík nedudal, takže pití jsme přešli hned na hrneček s pítkem nebo na tu flašku od jupíka nebo kubíka co mají to nekapací pítko. A když se mi v noci vzbudil, tak jsem mu dala čajík nebo slabou šťávu a on se napil a teď se budí na pití, tak 3x-4x za noc. Ale jídlo by mu mělo vydržet od večeře do rána. Zkus mu dát spíš to pití, jestli nemá žízeň