Odstříkané mateřské mléko, jak ho udržujete teplé?

kuna66
23. říj 2014

Ahoj holky už jsem zoufalá jak udržujete odstříkané mateřské mléko teplé když si ho chcete vzít někam sebou?koupila sem nejdříve termosku kam sem mléko přelial ale tak malé množství jako je 100ml bylo hned studené v tk velké termosce nevíc manželovi se stím blbě manipulovalo musel přelévat do kojenecké lahve.. tak..a ..pak sem koupila http://detske-lahve.heureka.cz/yoomi-3-v-1-240-... jenže hned první použití a ohřívač nefungoval..pak sem koupila tohle http://www.luxusprodite.cz/luxusprodite-cz/esho... a taky tam to mlíčko nevydrží teplé zvlášt v téhle zimě.. takže už fakt nevím.. a teplou lázen jen tak někde nemám venku navíc bych chtěla aby nebyla příprava složitá pro manžela.. napdlo mě jen do termosky vařící vodu apak v kelímku ohřívat.. ☹

petrusew
23. říj 2014

Já odstříkané mléko vždycky někde nechala přihřát, nikdy se mi nestalo, že by mi třeba v kavárně řekli ne. Tohle jsem nezkoušela, pak jsem měla velkou termosku plnou horké vody v termoobalu a k tomu malou láhev s UM, když už nešlo kojení. (nemyslím, mezi kojením, ale musela jsem přestat kojit)

elvira
23. říj 2014

No, malý jedl jen odstříkané mléko, takže tu patálii znám...
Vozila jsem mléko v termosce - ale jak říkáš, rychle chládlo.
Takže pokud mléko vychladlo, tak jsem musela poprosit někoho v cukrárně, bufetě nebo restauraci o ohřátí...
Mléko se dá ohřát v horké vodě, taky cesta...

kuna66
autor
23. říj 2014

když mi nechodíme na procházky do kavárny ale do lesa 😀

kuna66
autor
23. říj 2014

PRÁVĚ ŽE když jde mnžel na procházku tak se stane že se mu třeba po hodině vzbudí a začne ječet hlady jak tur a ječí a ječí dokud nepřiběhne domu..a když jdu já..tak stejně nemohu venku kojit jelikož máme zvláštní techniku kojení kvůli mým vdným nadrům při které nejde jen tak někde nakojit bez pomůcek a znčné trpělivosti navíc až bude zima... chtěla bych prostě vytáhnout kozu a kojit kdekoli kdykoli jako každej..ale prostě to nejde..

elvira
23. říj 2014

A to se vzbudí hlady po hodině, když jde ven nakrmený?

katyxq
23. říj 2014

@elvira ono děti se jaksi neřídí tabulkami a kojení zdaleka není jen o příjmu mléka 😉

@kuna66 pokud máš problémy s kojením, radši volej laktační poradkyni a nakaž si přisátí miminka ještě víc krmením z čehokoliv jiného než z prsu
https://www.modrykonik.cz/jak-kojit

kuna66
autor
23. říj 2014

já už byla u laktačná dokonce 3 laktační a jeden primář v nemocnici zkoušeli sme všechny techniky i kojení dítě na stole já stojím všechny možné i nemožné polohy a pomůcky bohužel mám trohu intimnější prsní problém,(a nejsou to jen nějaké trapné vpáčené bradavky kterým pomůžou kloboučky)..který jde řešit jen tím,že se snažíme kojit sice obtížně ale snažíme ale stejně musím odsávat a dávat lahvičkou jelikož to jinak nejde..(navíc má malej vadu sání kvůli jazýčku) jinak malej než přebalim po kojení obléknu vypravíme se tak to trvá a ano někdy řve po hodině hlady je mu 6 týdnů..a prostě má období kdy chce furt papat zbudí se a ječí dokud nemá mlíko..

verumile22
27. lis 2014

Jsou ohřevne termosky, do kterých se dá láhev s mlékem. Většinou to používají ženy, které mají děti na Um. Já kojim a když mléko odstřikàm, dám tam lahev a můžu jet 🙂

alcar
27. lis 2014

Ja vozila s sebou mm v lahvicce a termohrnek, do ktereho se mi lahvicka vesla (byl to takovy buclacek), do nej jsem nalila vodu z termosky (daji se koupit i 250ml) a behem chvilky bylo ohrate. V lete jsem lahvicku davala do termoobalu, kde jsem mela namrazeny gelovy polstarek, aby mm zustalo v chladu a nekazilo se. Oboji bez problemu. 😉
@kuna66

monsac
14. bře 2015

@kuna66 skusila si ten ohrivac reklamovat? mozná si ho jen spatne nabila.

vierka71
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vierka71
15. bře 2015

Dobrý den,
chtěla bych přidat zkušenost s yoomi lahvemi.Já mám dobré,ohřívač funguje správně a mateřské mléko doopravdy ohřeje za 60 vteřin. Asi jste neaktivovala ohřívač správně a proto nefungoval. Zkuste jej nabít vařením ve vřící vodě 25 min. od bodu varu pak nechat vychladnout a je možno jej použit.