Ohřev umělého mlíčka na cestách, jak to děláte?

trpaslinka1041
26. kvě 2013

Nevím jak to děláte s umělou stravou na cestě??Potřebuji jet k lékaři a nevím jak to provést.Máte někdo zkušenosti s ohřívačkou do auta??Je hodně značek a nemohu si vybrat a navíc nevím jak to skloubit 😒 .Asi je potřeba aby to mělo regulátor teploty že??Ale zase je tam psaná doba ohřevu až dvacet minut 😢 .To je strašně dlouho.Ty co mají kratší dobu ohřevu zase nemají regulátor.

kajovaevicka
26. kvě 2013

@trpaslinka1041 Horká voda v termosce, převařená studená voda v lahvi, smíchat v lahvičce. Nejjednodušší, co můžeš udělat, teplotu UM odhadneš...

bobulinka74
26. kvě 2013

souhlas s kajovaevicka, taky tak děláme 🙂

trpaslinka1041
autor
26. kvě 2013

Taky jsem nad tím uvažovala.

mafeska
26. kvě 2013

@trpaslinka1041 dělala jsem to přesně jako kajovaevicka, dávala jsem UM hned od narození, mazala jsem koupit termosku. těsně před cestou jsem převařila vodu, do jiné lahve studenou, smíchala jsem to v lahvičce, nasypala mléko. No jak chemik jsem si připadala když jsem několikrát viděla pohledy lidí jak mě sledují co dělám 😀
jednodušší způsob neznám.
s ohříváním příkrmů z domova to řeším tak že požádám o ohřátí v mikrovlnce (většinou v nákupním centru, ale to už je mimo téma.

kikimaruska
26. kvě 2013

Souhlasím s maminkama výše. Než sem si na tohle sama přišla u prvního synka, vyzkoušela sem i dost druhů termoobalů na lahvičky, ale bylo to o ničem, kor když sem byla mimo domov většinu dne bez možnosti ohřevu vody a v mrazech vše stydlo o to dřív. Termoska nad zlato... 😉

berenika39
26. kvě 2013

ani jsem nic nemíchala. brala jsme vodu v termosce tak akorát. na kratší akce bohatě stačí. na dlouhý cesty jsme měli převařenou vodu v petce a ohřívali na benzínkách, nikdy nebyl problém.
ohřát voda se dá v obyčejném termohrnku za dvě stovky, teplotu trefíš, na co platit za regulátor. prostě zksuíš, jestli už..🙂)))) máme hrnky se šňůrou do auta, nějaké takové....před 4 roky takové nebyly, ale hned bych ho použila🙂)))
http://www.autodoplnky-tomes.cz/cz/e-shop/61023...

llluckaaa
27. kvě 2013

Na kratší cesty jsem měla vodu tak akorát, na delší horkou a studenou a míchala jsem jako ostatní.

trpaslinka1041
autor
27. kvě 2013

Tak dnes máme za sebou tu kratší cestu za doktory.A byla to hotová alchymie :D.Zatím jsem našla malou termosku a na krátkou cestu postačila.Na delší cestu větší termosku a vydržíme také.Děkuji mooc za radu a ušetřené korunky za ohřívačku ;).